חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הומאופתיה לילדים

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ניהלתי את היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב. השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות וכרוניות, גופניות ונפשיות התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ.

הומאופתיה היא שיטת ריפוי שפותחה בגרמניה לפני יותר מ 200 שנה.

מאז רופאים מוכיחים את יעילותה במחקרים רפואיים ומשתמשים בה לריפוי ולהקלת בעיות רפואיות. מכיוון שהומאופתיה היא שיטת טיפול עדינה שאין בה שימוש בחומרים כימיים פעילים, רופאים רבים- בעיקר כאלו המטפלים בילדים, משלבים אותה ברחבי העולם בעבודתם הרפואית היום יומית.

מחקרים מתחומי טיפול רפואיים שונים מראים ששילוב טיפול הומאופתי במהלך וביחד עם הטיפול הרפואי המקובל גורם לתוצאות טובות יותר.

תוכן עניינים

יתרונות ההומאופתיה לילדים

אחד היתרונות המרכזיים של ההומאופתיה הוא העצמת כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף בעזרת התרופות ההומאופתיות.

יעילות ובטיחות הטיפול ההומאופתי לילדים ולתינוקות גבוהה, בעיקר כשהטיפול נעשה ע"י רופא שהוא גם הומאופת מומחה, הן במחלות האקוטיות קצרות טווח והן במחלות הכרוניות. עובדה זו הפכה אותו לפופולרי במיוחד בקרב הורי הילדים.

ילד בריא הוא ילד שמח המתפתח בצורה טובה .גורמי דחק (סטרס) שונים בחייו ובסביבה עלולים לשבש את בריאותו, להוביל להחלשת מערכות הריפוי ולמחלות. לדוגמה ילדים צעירים הפוקדים מעונות יום וכך נחשפים לווירוסים חדשים ורבים, מעבר דירה או הגעת אח חדש, יכולים להפוך לגורמי דחק משמעותיים העלולים להשפיע ולהחליש את בריאות הילד .

הומאופתיה מציעה גישה הוליסטית לריפוי ומתייחסת לאספקטים הנפשיים והגופניים , במטרה להחזיר לילד את בריאותו ולהפחית את הסיכון למחלות עתידיות.

בסרטון- ד"ר פריד מסביר על טיפול בתחלואת ילדים:

 

טיפול הומאופתי אינטגרטיבי לילדים

שיטת טיפול הומאופתית ייחודית שבה אני משלב את הידע והאיכויות שלי כרופא עם המומחיות ההומאופתית שרכשתי בשנים ארוכות של טיפול ומחקר הומאופתי.

בשיטת הטיפול ההומאופתית האינטגרטיבית, תינוקות, ילדים וגם ההורים ,מרוויחים מהשילוב המעצים של הרפואה הקונבנציונלית והרפואה ההומאופתית.

את התרופה או התרופות ההומאופתיות אני מתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל, באופן אישי, בהתאם למצבם/ן הרפואי האינדיבידואלי. המפגש הראשון איתי כולל תשאול מעמיק ומפורט של ההורים הכולל התייחסות להריון, ללידה, להתפתחות, למחלות במשפחה, למצב הרפואי, הרגשי והגופני, וכמובן אני בודק בדיקה רפואית רלוונטית. לאחר מעבר על החומר הרפואי הרלוונטי, אני קובע ביחד עם ההורים את ייעדי הטיפול, את אסטרטגיית הטיפול והשילוב עם התרופות הנלקחות.

לרוב חלק מהיעדים יכללו הפחתה של התרופות הנלקחות, והפחתה בתחלואה שבגללה הם פנו.
ע"פ הצורך תתבצע הפניה שלי לברורים רפואיים נוספים.

איך הטיפול ההומאופתי לילדים עובד?

בתרופות ההומאופתיות קיים מידע הומאופתי (כל תרופה והמידע המיוחד לה ) שמחזק ומעצים את כוחות המרפא.

לקיחת התרופה ,ע"פ עקרונות הריפוי ההומאופתי, יכולה לגרום למערכות שונות בנו כמו מערכת החיסון,

לתפקד בעצימות וביעילות גבוהה וע"י כך להאיץ תהליכי ריפוי של דלקות שונות בגוף. ריפוי הומאופתי קורה כי הגוף התגבר על מה שהחליש אותו וכך הוא משפר את מצב הבריאות הכללית ועוזר במיצוי פוטנציאל ההתפתחות.

לא פעם ההומאופתיה מגלה את ערכה המיוחד במקרים שבהם לרפואה הקונבנציונלית אפשרויות טיפול מוגבלות או תופעות לוואי לא רצויות. לדוגמה- במקרי זיהומים ויראליים כמו בהצטננות אצל ילדים. הטיפול התרופתי הרגיל,

באמצעות דיכוי של תגובות דלקתיות של הגוף, גורם להקלה בתסמינים, אם הדלקת תהפוך לחיידקית תינתן אנטיביוטיקה. הטיפול בעזרת תרופות הומאופתיות המתאימות לילד ולמצבו האקוטי יכול לספק חיזוק משמעותי למערכת החיסון,

ובכך למנוע את התקדמות המחלה ולהפחית את הצורך באנטיביוטיקה ובתרופות אחרות.

 

אתן/ם מוזמנות/ים להתקשר למרפאה ולהתייעץ טלפונית ללא תשלום, לגבי התאמת הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי לילדכם,

או להשאיר פרטי התקשרות ונחזור.

איחולי בריאות שלמה

ד"ר קובי פריד (:

מוזמנים לקרוא עוד על טיפולים הומאופתים:

שאלות ותשובות

למה להגיע אלי לטיפול הומאופתי אינטגרטיבי לילדים?

כי אתם וילדכם תרוויחו גם מהרפואה הקונבנציונאלית וגם מחיזוק באמצעות טיפול הומאופתי מקצועי ויעיל.

אני רופא משנת 1993 ומומחה בטיפול הומאופתי משנת 1997. לכל מצב רפואי אני אתייחס כרופא ותיק, אבדוק ע"פ הצורך את הריאות,

את האוזניים, הגרון וכל בדיקה רפואית רלוונטית אחרת. בהתבסס על הבדיקה ועל התלונות המפורטות שאתם וילדכם תספרו,

אתאים את הטיפול ההומאופתי, אתן הנחיות ברורות להמשך טיפול ואהיה איתכם בקשר במהלך תקופת המחלה ולאחריה כדי להעריך את יעילות הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי ולבצע שינויים בהתאם .

ניתן להיעזר בטיפול הומאופתי אינטגרטיבי במגוון בעיות אופייניות לילדים כמו נוזלים באוזניים, דלקות אוזניים חוזרות, אסטמה ודלקות אחרות בדרכי הנשימה, היפוטוניה- טונוס שרירים נמוך, בעיות קשב וריכוז, תסמונת PFAPA, התקפי חרדה אסטמת העור- אטופיק דרמטיטיס ועוד. למעשה אני ממליץ להתקשר ולהתייעץ בכל בעיה שיש לילדך/ילדתך ולברר האם ניתן להיעזר בטיפול.

אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ
בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
אולי יעניין אותך גם
עייפות אחרי הקרנות
בלוג

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים ההתקדמות האחרונה בטיפולים אונקולוגיים הפחיתה משמעותית את שיעורי התמותה, לצד שיפור ביכולות ההתמודדות של המטופלים עם תופעות הלוואי, אבל חשוב להכיר בכך שטיפולים אלו גם הגבירו את החמרת תופעות הלוואי, מה שעלול להוביל לירידה ממושכת ביכולות התפקוד, וברווחת ואיכות חיי המטופלים. תופעות הלוואי השכיחות מתבטאות

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בטחורים
בלוג

טיפול הומאופתי בטחורים: גישה טבעית אינטגרטיבית

טחורים יכולים להיות בעיה כואבת ומתמשכת, אבל ההקלה עשויה להיות זמינה יותר מכפי שרוב האנשים חושבים, גם בלי לעבור טיפולים פולשניים או לצרוך תרופות חזקות. מאמר זה מציג את הגישה האינטגרטיבית המקיפה שפותחה על ידי ד"ר קובי פריד, הומאופת מומחה ורופא מוסמך עם ניסיון של עשרים שנים בתחום. טיפול הומאופתי בטחורים מבוסס על טיפול בתסמינים

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בבלוטת התריס
בלוג

טיפול הומאופתי בבלוטת התריס: התוצאות שאפשר להשיג מטיפולים הומאופתיים וקונבנציונליים

גישה אינטגרטיבית של טיפול הומאופתי בבלוטת התריס עם שילוב של טיפולים קונבנציונליים, כפי שפותחה על ידי ד"ר פריד, רופא הומאופת עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים ומחקרים שפורסמו ברחבי העולם, משלבת את חוכמת ההומאופתיה עם השיטות החזקות של הרפואה הקונבנציונלית. בגישה זו, המטופלים מקבלים תוכנית טיפול מאוזנת לניהול הפרעות בבלוטת התריס, להקלת התסמינים עם טיפול

קרא עוד »
דילוג לתוכן