אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על הפניה

logo_edited.png

שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ומנהל היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב.

השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות

וכרוניות, גופניות ונפשיות

 

התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל

ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי


אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ

signture.png
img_01.png

קשב וריכוז

לראשונה שמענו על הומיאופתיה מחברה. היינו הורים צעירים ובננו הבכור ע. עמד לסיים את כיתה ה': ילד מקסים וקטנטן שאובחן כבר בכיתה ג' כבעל לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז. בבית הספר התקשה להיות מרוכז בשיעור, הפריע לעצמו ולחבריו והדרך ה"מקובלת" הייתה לאפשר לו לבלות מחוץ לכיתה. בתחילת כיתה ד', החלטנו לנסות טיפול ברטאלין

רמדי הומאופתית

logo_edited.png

תרופה מהטבע


"התרופה" ההומאופתית נקראת רמדי או ברבים רמדיז. הרמדי ההומאופתית היא חומר טבעי אשר בתהליך ההכנה ההומאופתי הועבר ודולל בתוך מים. החומר שהתקבל הוא הרמדי ההומאופתית. חומר המקור של הרמדי יכול להגיע מצמחים, מינרלים, מתכות וחומרים אחרים. הרמדי מסייעת בחיזוק מערכת החיסון של המטופל כך שגופו יוכל לבצע את תהליך הריפוי בעצמו. הרמדי מותאמת לכל אדם, באופן אישי, לאחר תהליך האבחון ההומאופתי שהוא עובר בתחילת הטיפול.
איך רמדי הומאופתית משפיעה עלינו?


כל עצם הקיים בעולמנו הינו בעל תדר אנרגטי. פיזיקאים רבים ברחבי העולם עובדים ימים ולילות להבין את אופי התדרים הללו אך אי אפשר להתעלם מהידיעה כי הם קיימים. בתהליך הכנת רמדי הומאופתית אנו מחקים את תדר אנרגטי מסוים של תופעת לוואי בכך שאנו יוצרים חומר הדומה בתדר שלו לתדר של אותה התופעה. רמדי הומאופתית ניתן ליטול בדרכים שונות – דרך הפה, בהרחה או מריחת התכשיר על העור. הרמדי מחזקת את המערכת החיסונית על ידי כך שהיא משווה איתה צורה ו"מלמדת" אותה כיצד להתמודד עם תופעת הלוואי ו/או המחלה. כך, הגוף שלנו יכול להתמודד בעצמו עם המחלה ולהתגבר עליה, גם בעתיד, בכוחות עצמו, בצורה טובה יותר. השימוש ברמדי גורמת לגוף להפריש הורמונים וחומרים המסייעים להחלמתו, כמו למשל: יצירת נוגדנים, אשר נלחמים בחיידקים ווירוסים, אנזימים שמעודדים צמיחת והתחדשות תאים, סילוק רעלים מהגוף, שחרור אנדורפינים, נוגדי דיכאון ועוד. מלבד היעילות של הרמדי היא בטוחה לשימוש ואינה יוצרת תופעות לוואי, בניגוד לתרופות כימיות אשר מלוות, לעיתים קרובות, בתופעות לוואי רבות. חשוב! אין להשתמש ברמדי ללא ייעוץ עם הומאופת מומחה.
ממה מורכבת רמדי הומאופתית?


כפי שניתן להבין, רמדי הומאופתית אינה מכילה חומרים כימיים. גם ברמדי המבוסס על זהב, לדוגמא, אין אף חלקיק של גרגיר הזהב המקורי, שכן הוא אינו מסיס במים. גם כאשר משתמשים בחומרים מסיסים, כמות הדילולים הרבה, הופכת את ריכוז המולקולות של החומר המקורי לאפסי.
אופן הכנת הרמדי


את ההכנה ההומאופתית יבצע רק אדם מוסמך בבית מרקחת המותאם לכך. הכנת הרמדי מתחיל בכתישה של החומר המבוקש. לאחר מכן נבחר גרגיר אחד של חומר ונכניס למבחנה. את החומר מהולים במים ומנערים. את התמיסה שהתקבלה מוהלים בשנית ומנערים. ממשיכים כך פעמים נוספות בהתאם לעוצמת החומר שאנו מבקשים להשיג.
מה עלות הרמדי ההומאופתית?


עלות הרמדי היא בסביבות 40-50 שקלים ליחידה והיא בדרך כלל מספיקה לחודש עד חודשיים, בהתאם למינון.

  ד"ר פריד מסביר על יעילותן של תרופות הומאופתיות