top of page
רקעים לאתר אפרייט (4)_edited_edited.jpg

הומאופתיה לילדים

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על פנייתך!

הומאופתיה היא שיטת ריפוי שפותחה בגרמניה לפני יותר מ 200 שנה.

מאז רופאים מוכיחים את יעילותה במחקרים רפואיים ומשתמשים בה לריפוי ולהקלת בעיות רפואיות. מכיוון שהומאופתיה  היא שיטת טיפול עדינה שאין בה שימוש בחומרים כימיים פעילים, רופאים רבים- בעיקר כאלו המטפלים בילדים, משלבים אותה ברחבי העולם בעבודתם הרפואית היום יומית.

 

מחקרים מתחומי טיפול רפואיים שונים מראים ששילוב טיפול הומאופתי במהלך וביחד עם הטיפול הרפואי המקובל גורם לתוצאות טובות יותר.

בסרטון- ד"ר פריד מסביר על טיפול בתחלואת ילדים:

איך הטיפול ההומאופתי בילדים עובד?

בתרופות ההומאופתיות קיים מידע הומאופתי (כל תרופה והמידע המיוחד לה ) שמחזק ומעצים את כוחות המרפא.

לקיחת התרופה ,ע"פ עקרונות הריפוי ההומאופתי, יכולה לגרום למערכות שונות בנו כמו מערכת החיסון,

לתפקד בעצימות וביעילות גבוהה וע"י כך להאיץ  תהליכי ריפוי של דלקות שונות בגוף. ריפוי הומאופתי קורה כי הגוף התגבר על מה שהחליש אותו  וכך הוא משפר את מצב הבריאות הכללית ועוזר במיצוי פוטנציאל ההתפתחות.

 

לא פעם ההומאופתיה מגלה את ערכה המיוחד במקרים שבהם לרפואה הקונבנציונלית אפשרויות טיפול מוגבלות או תופעות לוואי לא רצויות. לדוגמה- במקרי זיהומים ויראליים כמו בהצטננות אצל ילדים. הטיפול התרופתי הרגיל,

באמצעות דיכוי של תגובות דלקתיות של הגוף, גורם להקלה בתסמינים, אם הדלקת  תהפוך לחיידקית תינתן אנטיביוטיקה. הטיפול בעזרת  תרופות הומאופתיות המתאימות לילד ולמצבו האקוטי יכול לספק חיזוק משמעותי למערכת החיסון,

ובכך למנוע את התקדמות המחלה ולהפחית את הצורך באנטיביוטיקה ובתרופות אחרות.

 


 

למה להגיע אלי לטיפול הומאופתי אינטגרטיבי לילדים?

כי אתם וילדכם תרוויחו גם מהרפואה הקונבנציונאלית וגם מחיזוק באמצעות טיפול הומאופתי מקצועי  ויעיל.

 

אני רופא משנת 1993 ומומחה בטיפול הומאופתי משנת 1997. לכל מצב רפואי אני אתייחס  כרופא ותיק, אבדוק ע"פ הצורך את הריאות,

את האוזניים, הגרון וכל בדיקה רפואית רלוונטית אחרת. בהתבסס על הבדיקה ועל התלונות המפורטות שאתם וילדכם תספרו,

אתאים את הטיפול ההומאופתי, אתן הנחיות ברורות להמשך טיפול ואהיה איתכם בקשר במהלך תקופת המחלה ולאחריה כדי להעריך את יעילות הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי ולבצע שינויים בהתאם .

 

ניתן להיעזר בטיפול הומאופתי אינטגרטיבי במגוון בעיות אופייניות לילדים כמו נוזלים באוזניים, דלקות  אוזניים חוזרות, אסטמה ודלקות אחרות בדרכי הנשימה, היפוטוניה- טונוס שרירים נמוך, בעיות קשב וריכוז, תסמונת PFAPA, התקפי חרדה  אסטמת העור- אטופיק דרמטיטיס ועוד. למעשה אני ממליץ להתקשר ולהתייעץ  בכל בעיה שיש לילדך/ילדתך ולברר האם ניתן להיעזר בטיפול.

 

אתן/ם מוזמנות/ים להתקשר למרפאה ולהתייעץ טלפונית ללא תשלום, לגבי התאמת הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי לילדכם,

או להשאיר פרטי התקשרות ונחזור.

איחולי בריאות שלמה

ד"ר קובי פריד (:
 

בסרטון- ד"ר פריד מסביר על פחדים וחרדות אצל ילדים:

מוזמנים לקרוא עוד על טיפולים הומאופתים:

img_01.png

ד"ר פריד, רופא ומומחה בטיפול הומאופתי משנת 1997, ניגש לכל מצב רפואי קודם כל כרופא ותיק. ע"פ הצורך הוא יבדוק את הריאות , את האוזניים ,הגרון וכל בדיקה רלוונטית אחרת.

 

בהתבסס על הבדיקה ועל התלונות המפורטות שאתם וילדכם תספרו , ד"ר פריד יתאים את הטיפול ההומאופתי, ייתן הנחיות ברורות להמשך טיפול ויהיה איתכם בקשר במהלך תקופת המחלה כדי להעריך את יעילות הטיפול  ולבצע שינויים בהתאם .
 

ניתן להיעזר בטיפול שניתן ע"י ד"ר פריד במגוון בעיות אופייניות לילדים כמו נוזלים באוזניים ,דלקות  אוזניים חוזרות, אסטמה ודלקות אחרות בדרכי הנשימה היפוטוניה- טונוס שרירים נמוך, בעיות קשב וריכוז, תסמונת PFAPA, התקפי חרדה  אסטמת העור- אטופיק דרמטיטיס ועוד. למעשה מומלץ להתקשר ולהתייעץ אתו בכל בעיה שיש לילדך/ילדתך ולברר האם ממליץ להיעזר בטיפול הומאופתי.
 

אם אתן מחפשות טיפול אינטגרטיבי (משלב בין רפואה קונבנציונאלית ומשלימה) בטוח ויעיל המשלב את היתרונות שברפואה ובהומאופתיה, אתן מוזמנות להתקשר ולהתייעץ טלפונית עם  מרפאת ד"ר פריד ללא תשלום לגבי התאמת הטיפול ההומאופתי לילדכם.  

מוזמנות  להשאיר פרטים

או להתקשר ישירות למרפאה.

להתראות ובכל מקרה – בריאות שלמה

signture.png
קשב וריכוז

מטופלים מספרים

קשב וריכוז

לראשונה שמענו על הומיאופתיה מחברה. היינו הורים צעירים ובננו הבכור ע. עמד לסיים את כיתה ה': ילד מקסים וקטנטן שאובחן כבר בכיתה ג' כבעל לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז.

בבית הספר התקשה להיות מרוכז בשיעור, הפריע לעצמו ולחבריו והדרך ה"מקובלת" הייתה לאפשר לו לבלות מחוץ לכיתה. בתחילת כיתה ד', החלטנו לנסות טיפול ברטאלין....

bottom of page