חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הומאופתיה אינטגרטיבית לנשים

נשים פונות יותר מגברים לקבלת טיפול עזרה ותמיכה:

רפואית, פסיכולוגית וכמובן גם לטיפולי רפואה משלימה כולל הומאופתיה .

נשים הן עיקר האוכלוסייה הפונה והמפנה אלי לטיפול הומאופתי.

בעבודתי כרופא הומאופת חוקר, במרכז טל לאונקולוגיה אינטגרטיבית במרכז הסרטן בשיבא,

ד"ר מירב בן דוד שניהלה אז את יחידת הקרינה לשד הייתה הרופאה שבעיקר שיתפה איתי פעולה.

מטופלות אונקולוגיות ממרכז הסרטן בשיבא פנו, הפנו, שיתפו פעולה,

לקחו את הטיפול ההומאופתי, הגיעו למעקבים ובהמשך התנדבו למחקר ההומאופתי הקליני שעשיתי ביחד עם ד"ר בן דוד ,טליה דולב ואחרים על השפעת הטיפול ההומאופתי בנשים מטופלות קרינה בשל סרטן השד.

מוזמנות לקרוא יותר על הטיפולים שלי בתמיכה בחולי סרטן

תוכן עניינים

הומאופתיה לנשים- המפתח הוא איזון

הדרישות והציפיות העצמיות והחברתיות מנשים הן רבות ומאתגרות:

להתפתח כאשת קריירה , להיות אמא מדהימה ומשקיעה, לנהל ולתחזק את הבית והמשפחה ,לתמוך בבעל, בהורים ועוד. אלו אתגרים הדורשים השקעה אנרגיה נפשית ופיזית, זהו מסע שלעתים הוא מתיש.

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ניהלתי את היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב. השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות וכרוניות, גופניות ונפשיות התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ.

בסרטון- ד"ר פריד מסביר על טיפול הומאופתי בהפרעת קשב וריכוז

בסרטון- ד"ר פריד מסביר על הומאופתיה ועל האבחון ההומאופתי

תמיכה ועזרה הומאופתית לאיזון בריא -גופני ונפשי

הומאופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית פופולריות מאד בקרב נשים המחפשות טיפולים שמעצימים את כוחות המרפא של הגוף והנפש. הרפואה ההומאופתית פותחה בגרמניה לפני יותר מ 200 שנה . מאז יעילותה מוכחת במחקרים רפואיים ומשתמשים בה לריפוי ולהקלת בעיות של הגוף והנפש. זו שיטת טיפול לגוף ולנפש, עדינה בהשפעתה ,מבוססת על חומרים מעולם הטבע.

מחקרים מתחומי טיפול רפואיים שונים מראים ששילוב טיפול הומאופתי במהלך וביחד עם הטיפול הרפואי המקובל גורם לתוצאות טובות יותר .

הטיפול הומאופתי נעשה באמצעות תרופות הומאופתיות המותאמות בהתאמה אישית.

התרופות מופקות בעיקר מחומרים מן הטבע העוברים תהליכים מיוחדים במפעלי תרופות הומאופתיות.

המפעלים עומדים בסטנדרטים וברישוי של רשויות הבריאות במדינה בה הם פועלים-לדוגמה בארה"ב מפעלי התרופות ההומאופתיות פועלים ברישוי ובתקינה של הFDA.

בארץ התרופות ההומאופתיות הן בפיקוח וברישוי משרד הבריאות, מוכנות במעבדות בבתי מרקחת הפועלים תחת רישוי וביקורת משרד הבריאות וחוק התרופות . בפעולתן, התרופות ההומאופתיות מעוררות ומעצימות באופן עדין את תהליכי הריפוי, התיקון וההתפתחות שקיימים ופועלים בנו.

הומאופתיה אינטגרטיבית לנשים –תמיכה ועזרה בכל שלב בחיים

במצבים בריאותיים הקשורים לווסת ולמחזור החודשי, בעיות בסדירות המחזור החודשי, כאבים סביב הביוץ,

שינויים במצב רוח במהלך החודש , כאבים ושינויי התנהגות במהלך הווסת, כל אלו מלווים נשים רבות כבר מגיל הנערות.

נערות ונשים רבות לוקחות גלולות כדי להסדיר ולהקל על התופעות הנ"ל.

טיפול הומאופתי אינטגרטיבי יכול לעזור ולסייע לגוף לאזן את המערכת ההורמונלית, להסדיר את הווסת, להקל על תסמיני PMS/PMT ולהימנע מגלולות.

בגיל ההתבגרות

גיל ההתבגרות הוא תקופה של שינויים הורמונליים ותהפוכות רגשיות רבות המשפיעות גם על המצב הפיזי. טיפול הומאופתי אינטגרטיבי יכול לעזור במהלך תקופת המעבר בין נערה לאישה, לאזן ולהקל על התופעות הגופניות והנפשיות.

במהלך ההריון

הריון כרוך בשינויים רגשיים ופיזיים מורכבים. מבחילות ועד דכדוך וחרדות. נשים רבות נמנעות מלקיחת תרופות במהלך התקופה המיוחדת והמאתגרת הזו. ליווי וטיפול הומאופתי אינטגרטיבי במהלך ההריון יכול להקל, ולמנוע החמרה של מצבים שונים שבד"כ הייתן פותרות אותן עם תרופות. הוא בטוח לשימוש ובעיקר מסייע לגוף ולנפש באופן טבעי, בעזרת העצמת הכוחות הפנימיים ומערכות הריפוי. זוהי אפשרות תמיכה וטיפול בטוחה וטבעית לאם, לעובר ולתינוק, במהלך ההריון, הלידה וההנקה.

בתקופה שלפני הפסקת המחזור ובזמן המנופאוזה

בתקופה שלפני הפסקת המחזור ובזמן המנופאוזה מאזור גיל חמישים והלאה נשים רבות יחוו שינויים הורמונליים משמעותיים מלווים בתסמינים המשתנים מאישה לאישה: גלי חום , הפרעות שינה ,שינויים בתאבון, שינויי מצב רוח ועוד. טיפול הומאופתי אינטגרטיבי יכול לעזור לגופך להתמודד אחרת עם התהליכים הללו ובעקבות הטיפול לחוות הקלה בגלי גלי חום, בהזעת לילה, בשינויים במצב הרוח ועוד.

טיפול הומאופתי אינטגרטיבי לנשים

שיטת טיפול ייחודית

שיטת טיפול הומאופתית ייחודית שבה אני משלב את הידע והאיכויות שלי כרופא עם המומחיות ההומאופתית שרכשתי בשנים ארוכות של טיפול ומחקר הומאופתי. בשיטה שפיתחתי המטופלות מרוויחות מהשילוב המעצים של הרפואה הקונבנציונלית והרפואה הומאופתית.

בניית תכנית טיפול בהתאמה אישית למטופל/ת

את התרופה או התרופות ההומאופתיות אני מתאים לכל אחת ואחת באופן אישי, בהתאם למצבה האינדיבידואלי,

לאחר תשאול מעמיק ומפורט הכולל התייחסות שלי לרקע ולמצבן הרפואי, הרגשי והגופני. לאחר מעבר על החומר הרפואי הרלוונטי, התייחסות לתרופות שהן לוקחות, לתהליכי הברור שהן עברו ולטיפולים נוספים שהן מקבלות, אני קובע את ייעדי הטיפול ההומאופתיים, את אסטרטגיית הטיפול והשילוב עם הטיפולים והתרופות הנלקחות, כשלעיתים ניתן לבדוק אפשרויות הפחתה ואף הפסקה של טיפולים תרופתיים במהלך הטיפול. ע"פ הצורך תתבצע הפניה שלי לברורים רפואיים נוספים.

מעקב וליווי לאורך התהליך

הקשר האישי איתי והתקשורת בינינו הן מבחינתי הדבר החשוב ביותר בתהליך הטיפול והמפתח להצלחת הטיפול.

אני זמין למטופלות למענה, לתמיכה, לקבלת מידע ולשינויים בהתאם, שבעה ימים בשבוע.

בנוסף נקבעת עם תחילת לקיחת הטיפול תקשורת המשכית , לרוב אחת לשבוע שבועיים.

שאלות ותשובות

האם טיפול הומאופתי מסוכן הינו בטוח במהלך ההריון?

כן, הומאופתיה היא שיטת טיפול בטוחה במהלך ההריון ומציעה דרך טבעית להקל על תופעות ובעיות בזמן ההריון ללא נזק לאם או לעובר.

איך הטיפול יכול לעזור בהתמודדות עם האתגרים הרגשיים במהלך גיל המעבר?

התרופה ההומאופתית עוזרת באיזון רגשי ופיזי תוך כדי השינויים ההורמונליים. במהלך תקופת עבודתי במרכז הסרטן בשיבא טיפלתי בנשים שקיבלו טיפולים הורמונליים שחוסמים את השפעת האסטרוגן ובעצם יוצרים מצב של מנופאוזה.

הן הגיעו אלי כדי להקל על גלי החום, על הבכי והדכדוך שהופיעו. רובן חוו שיפור משמעותי בגלי החום בעקבות הטיפול ההומאופתי . בסדרת בדיקות דם הורמונליות שהן עברו התברר בכולן לא חלו שינויים מדידים ברמות ההורמונים . זו הייתה עבורי ההוכחה שיכולים להתרחש שינויים מיטיבים שנגרמו בשל טיפול הומאופתי לא דרך השפעה הורמונלית מדידה בדם.

האם ניתן לטפל בבעיות בדרכי השתן בעזרת רמדי הומאופתית?

כמובן, טיפול הומאופתי לנשים יכול לעזור עם מגוון בעיות נפוצות בדרכי השתן הכוללות דלקות בדרכי השתן (UTI), הטלת שתן תכופה, הטלת שתן כואבת, דלקת שלפוחית השתן ואבנים בכליות.

האם הומאופתיה יכולה לטפל במצבים כמו אנדומטריוזיס או שחלות פוליציסטיות?

כן, יש לי ניסיון טיפולי רב בהקלת תסמינים של אנדומטריוזיס ושחלות פוליציסטיות בעזרת טיפול הומאופתי אינטגרטיבי.

לסיכום

הומאופתיה אינטגרטיבית היא גישה רב-תכליתית והוליסטית לבריאות האישה, היכולה לספק תמיכה והקלה בכל שלב בחיים. בין אם אתן מתמודדת עם בעיות במחזור החודשי, עם אתגרים הקשורים להריון, גיל המעבר או דלקות במערכת השתן, הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי שאני מציע יתמוך בתהליכי התמודדות גופניים ונפשיים ויסייע בהאצת תהליכי ריפוי והחלמה.

אתן מוזמנות להתקשר למרפאה ולהתייעץ טלפונית ללא תשלום, לגבי התאמת הטיפול ההומאופתי לבעיה שמטרידה אתכן, או להשאיר פרטי התקשרות ונחזור.

אני מאחל לכן בריאות שלמה ואיכות חיים טובה ומספקת (:

 
אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ
בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
אולי יעניין אותך גם
עייפות אחרי הקרנות
בלוג

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים ההתקדמות האחרונה בטיפולים אונקולוגיים הפחיתה משמעותית את שיעורי התמותה, לצד שיפור ביכולות ההתמודדות של המטופלים עם תופעות הלוואי, אבל חשוב להכיר בכך שטיפולים אלו גם הגבירו את החמרת תופעות הלוואי, מה שעלול להוביל לירידה ממושכת ביכולות התפקוד, וברווחת ואיכות חיי המטופלים. תופעות הלוואי השכיחות מתבטאות

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בטחורים
בלוג

טיפול הומאופתי בטחורים: גישה טבעית אינטגרטיבית

טחורים יכולים להיות בעיה כואבת ומתמשכת, אבל ההקלה עשויה להיות זמינה יותר מכפי שרוב האנשים חושבים, גם בלי לעבור טיפולים פולשניים או לצרוך תרופות חזקות. מאמר זה מציג את הגישה האינטגרטיבית המקיפה שפותחה על ידי ד"ר קובי פריד, הומאופת מומחה ורופא מוסמך עם ניסיון של עשרים שנים בתחום. טיפול הומאופתי בטחורים מבוסס על טיפול בתסמינים

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בבלוטת התריס
בלוג

טיפול הומאופתי בבלוטת התריס: התוצאות שאפשר להשיג מטיפולים הומאופתיים וקונבנציונליים

גישה אינטגרטיבית של טיפול הומאופתי בבלוטת התריס עם שילוב של טיפולים קונבנציונליים, כפי שפותחה על ידי ד"ר פריד, רופא הומאופת עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים ומחקרים שפורסמו ברחבי העולם, משלבת את חוכמת ההומאופתיה עם השיטות החזקות של הרפואה הקונבנציונלית. בגישה זו, המטופלים מקבלים תוכנית טיפול מאוזנת לניהול הפרעות בבלוטת התריס, להקלת התסמינים עם טיפול

קרא עוד »
דילוג לתוכן