חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תרופות הומאופתיות

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ניהלתי את היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב. השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות וכרוניות, גופניות ונפשיות התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ.

על תרופות הומאופתיות

את חומר הטיפול ההומאופתי ניתן לכנות תרופה הומאופתית וניתן לכנות רמדי הומאופתית.

אלו שמות שונים לכאורה לאותו דבר.

בארץ התרופות ההומאופתיות -הרמדיז ההומאופתיות מוגדרים תחת חוק התרופות.

חומרי המקור לתרופות (רמדיז) ההומאופתיות הם לרוב חומרים מן הטבע העוברים תהליכים מיוחדים במפעלי תרופות הומאופתיות. אלו מפעלי תרופות לכל דבר, העומדים בסטנדרטים וברישוי של רשויות הבריאות של המדינה בה הם פועלים.

כך לדוגמה בארה"ב מפעלי התרופות ההומאופתיות פועלים ברישוי ובתקינה של הFDA.

 

התרופות ההומאופתיות בארץ הן בפיקוח וברישוי משרד הבריאות,

מוכנות במעבדות בבתי מרקחת בפועלים תחת רישוי וביקורת משרד הבריאות וחוק התרופות.

תוכן עניינים

התאמת התרופות ההומאופתיות

את התרופה ההומאופתית אני מתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל, באופן אישי, בהתאם למצבם/ן הרפואי האינדיבידואלי. המפגש הראשון איתי כולל תשאול מעמיק ומפורט לבעיה שאיתה מגיעים אלי. אני בודק את החומר הרפואי הרלוונטי -אם יש, ובודק בדיקה רפואית -ע"פ הצורך. אני מתשאל לגבי הרגלים ואפיונים של אופי התנהגות פחדים וכל דבר רלוונטי אחר – עבודה , מערכות יחסים ועוד . אני שואל על סימפטומים אפשריים במערכות אחרות , היסטוריית עבר רפואית ומשפחתית. את כל המידע הזה אני מברר ואוסף כי הוא משמש לצורך בחירת והתאמת התרופה ההומאופתית.

בטיחות התרופות ההומאופתיות

אחד היתרונות המרכזיים של תרופות הומאופתיות הוא בטיחותן. לעתים נדירות הם יוצרים תופעות לוואי. עם זאת, חשוב להדגיש שאין להשתמש בתרופות הומיאופתיות ללא התייעצות עם הומאופת מומחה או רופא. טיפול והכוונה פרטניים מבטיחים את הטיפול היעיל והבטוח ביותר. לפרטים ולמידע נוסף על הטיפול ההומאופתי במרפאתי ניתן להתקשר למרפאה או להשאיר פרטים וניצור קשר איחולי בריאות שלמה ד"ר קובי פריד בסרטון- ד"ר פריד מסביר על יעילותן של תרופות הומאופתיות:

מוזמנים לקרוא עוד על טיפולים הומאופתים:

טיפול הומאופתי במבוגרים טיפול הומאופתי לתינוקות טיפול הומאופתי לילדים טיפול הומאופתי לנשים טיפול הומאופתי לגברים

על תרופות הומאופתיות

תרופות הומאופתיות

את חומר הטיפול ההומאופתי ניתן לכנות תרופה הומאופתית וניתן לכנות רמדי הומאופתית. אלו שמות שונים לכאורה לאותו דבר. בארץ התרופות ההומאופתיות- הרמדיז ההומאופתיות מוגדרים תחת חוק התרופות. חומרי המקור לתרופות (רמדיז) ההומאופתיות הם לרוב חומרים מן הטבע העוברים תהליכים מיוחדים במפעלי תרופות הומאופתיות. אלו מפעלי תרופות לכל דבר, העומדים בסטנדרטים וברישוי של רשויות הבריאות של המדינה בה הם פועלים . כך לדוגמה בארה"ב מפעלי התרופות ההומאופתיות פועלים ברישוי ובתקינה של הFDA. התרופות ההומאופתיות בארץ הן בפיקוח וברישוי משרד הבריאות, מוכנות במעבדות בבתי מרקחת בפועלים תחת רישוי וביקורת משרד הבריאות וחוק התרופות.

התאמת התרופות ההומאופתיות

את התרופה ההומאופתית אני מתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל, באופן אישי, בהתאם למצבם/ן הרפואי האינדיבידואלי. המפגש הראשון איתי כולל תשאול מעמיק ומפורט לבעיה שאיתה מגיעים אלי. אני בודק את החומר הרפואי הרלוונטי -אם יש, ובודק בדיקה רפואית -ע"פ הצורך. אני מתשאל לגבי הרגלים ואפיונים של אופי התנהגות פחדים וכל דבר רלוונטי אחר – עבודה , מערכות יחסים ועוד . אני שואל על סימפטומים אפשריים במערכות אחרות , היסטוריית עבר רפואית ומשפחתית. את כל המידע הזה אני מברר ואוסף כי הוא משמש לצורך בחירת והתאמת התרופה ההומאופתית .

בטיחות התרופות ההומאופתיות

אחד היתרונות המרכזיים של תרופות הומאופתיות הוא בטיחותן. לעתים נדירות הם יוצרים תופעות לוואי. עם זאת, חשוב להדגיש שאין להשתמש בתרופות הומיאופתיות ללא התייעצות עם הומאופת מומחה או רופא. טיפול והכוונה פרטניים מבטיחים את הטיפול היעיל והבטוח ביותר. לפרטים ולמידע נוסף על הטיפול ההומאופתי במרפאתי ניתן להתקשר למרפאה או להשאיר פרטים וניצור קשר איחולי בריאות שלמה ד"ר קובי פריד רופא והומאופת מומחה (:

תרופה מהטבע

"התרופה" ההומאופתית נקראת רמדי או ברבים רמדיז. הרמדי ההומאופתית היא חומר טבעי אשר בתהליך ההכנה ההומאופתי הועבר ודולל בתוך מים. החומר שהתקבל הוא הרמדי ההומאופתית. חומר המקור של הרמדי יכול להגיע מצמחים, מינרלים, מתכות וחומרים אחרים. הרמדי מסייעת בחיזוק מערכת החיסון של המטופל כך שגופו יוכל לבצע את תהליך הריפוי בעצמו. הרמדי מותאמת לכל אדם, באופן אישי, לאחר תהליך האבחון ההומאופתי שהוא עובר בתחילת הטיפול.

שאלות ותשובות

איך תרופות הומאופתיות משפיעות עלינו?

כל עצם הקיים בעולמנו הינו בעל תדר אנרגטי. פיזיקאים רבים ברחבי העולם עובדים ימים ולילות להבין את אופי התדרים הללו אך אי אפשר להתעלם מהידיעה כי הם קיימים. בתהליך הכנת רמדי הומאופתית אנו מחקים את תדר אנרגטי מסוים של תופעת לוואי בכך שאנו יוצרים חומר הדומה בתדר שלו לתדר של אותה התופעה.

תרופות הומאופתיות ניתן ליטול בדרכים שונות – דרך הפה, בהרחה או מריחת התכשיר על העור. הרמדי מחזקת את המערכת החיסונית על ידי כך שהיא משווה איתה צורה ו"מלמדת" אותה כיצד להתמודד עם תופעת הלוואי ו/או המחלה. כך, הגוף שלנו יכול להתמודד בעצמו עם המחלה ולהתגבר עליה, גם בעתיד, בכוחות עצמו, בצורה טובה יותר.
השימוש ברמדי גורמת לגוף להפריש הורמונים וחומרים המסייעים להחלמתו, כמו למשל: יצירת נוגדנים, אשר נלחמים בחיידקים ווירוסים, אנזימים שמעודדים צמיחת והתחדשות תאים, סילוק רעלים מהגוף, שחרור אנדורפינים, נוגדי דיכאון ועוד.
מלבד היעילות של התרופה ההומאופתית היא בטוחה לשימוש ואינה יוצרת תופעות לוואי, בניגוד לתרופות כימיות אשר מלוות, לעיתים קרובות, בתופעות לוואי רבות.

חשוב!
אין להשתמש ברמדי ללא ייעוץ עם הומאופת מומחה.

האם ייתכן מצב שאדם יטופל במספר תרופות הומאופתיות?

בהחלט כן. לדוגמא – בטיפול בילד עם הפרעת קשב וריכוז תותאם לו תרופה הומאופתית אחת וכשיחלה בשפעת יתווספו רמדיז נוספות לשיעול, בחילה וחולשה. דוגמא נוספת – בטיפול במחלה כרונית תותאם רמדי אחת ומספר רמדיז נוספות במידה והאדם סובל גם מתופעות לוואי של הטיפול הקונבנציונאלי אותו הוא נוטל עבור אותה מחלה.

האם יש לתרופות הומאופתיות תופעות לוואי?

לתרופות הומאופתיות לא צפויות להיות תופעות לוואי. במידה והמטופל מרגיש משהו חריג אני מנחה אותו להפסיק את הטיפול ומזמין אותו לפגישה נוספת בהקדם האפשרי.

ממה מורכבת תרופה הומאופתית?

כפי שניתן להבין, תרופה הומאופתית אינה מכילה חומרים כימיים. גם ברמדי המבוסס על זהב, לדוגמא, אין אף חלקיק של גרגיר הזהב המקורי, שכן הוא אינו מסיס במים. גם כאשר משתמשים בחומרים מסיסים, כמות הדילולים הרבה, הופכת את ריכוז המולקולות של החומר המקורי לאפסי.

אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ
בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
אולי יעניין אותך גם
עייפות אחרי הקרנות
בלוג

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים ההתקדמות האחרונה בטיפולים אונקולוגיים הפחיתה משמעותית את שיעורי התמותה, לצד שיפור ביכולות ההתמודדות של המטופלים עם תופעות הלוואי, אבל חשוב להכיר בכך שטיפולים אלו גם הגבירו את החמרת תופעות הלוואי, מה שעלול להוביל לירידה ממושכת ביכולות התפקוד, וברווחת ואיכות חיי המטופלים. תופעות הלוואי השכיחות מתבטאות

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בטחורים
בלוג

טיפול הומאופתי בטחורים: גישה טבעית אינטגרטיבית

טחורים יכולים להיות בעיה כואבת ומתמשכת, אבל ההקלה עשויה להיות זמינה יותר מכפי שרוב האנשים חושבים, גם בלי לעבור טיפולים פולשניים או לצרוך תרופות חזקות. מאמר זה מציג את הגישה האינטגרטיבית המקיפה שפותחה על ידי ד"ר קובי פריד, הומאופת מומחה ורופא מוסמך עם ניסיון של עשרים שנים בתחום. טיפול הומאופתי בטחורים מבוסס על טיפול בתסמינים

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בבלוטת התריס
בלוג

טיפול הומאופתי בבלוטת התריס: התוצאות שאפשר להשיג מטיפולים הומאופתיים וקונבנציונליים

גישה אינטגרטיבית של טיפול הומאופתי בבלוטת התריס עם שילוב של טיפולים קונבנציונליים, כפי שפותחה על ידי ד"ר פריד, רופא הומאופת עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים ומחקרים שפורסמו ברחבי העולם, משלבת את חוכמת ההומאופתיה עם השיטות החזקות של הרפואה הקונבנציונלית. בגישה זו, המטופלים מקבלים תוכנית טיפול מאוזנת לניהול הפרעות בבלוטת התריס, להקלת התסמינים עם טיפול

קרא עוד »
דילוג לתוכן