אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על הפניה

logo_edited.png

שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ומנהל היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב.

השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות

וכרוניות, גופניות ונפשיות

 

התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל

ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי


אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ

signture.png
img_01.png

כל הטיפולים

logo_edited.png

הטיפולים ההומאופתים מתאימים גם למבוגרים וגם לילדים, ובמהותם לא מתמקדים בסימפטומים או במחלות באופן ישיר אלא בהעצמה ובחיזוק של כוחות המרפא, הן של הגוף והן של הנפש.

 

בפועל, הטיפול מבוסס על תרופות הומאופתיות שנקרחות אך ורק בבתי מרקחת מורשים. התרופה ההומאופתית, שנלקחת דרך הפה, עשויה מחומרים מהטבע שעוברים תהליכי דילול רבים. בסופו של תהליך, התרופות לא מכילות נוכחות של חומרים כימיים פעילים ועוצמתן והשפעתן נקבעות על פי שני פרמטרים עיקריים: חומר המקור שממנו נוצרה ומספר הדילולים שעברה.

, תפישת העולם הטיפולית של ד״ר פריד, כמומחה הומאופתיה שהוא גם רופא, לא מתייחסת אל ההומאופתיה כאל רפואה משלימה אלא כאל תחום רפואי לכל דבר ועניין. על בסיס תפישה זו, במהלך האבחון משלב ד״ר פריד את הידע והניסיון שלו הן ברפואה והן בהומאופתיה, ומתאים כל תוכנית טיפול לא רק לאדם עצמו אלא בעיקר למחלה ולתסמיניה הייחודיים. שיטת טיפול ייחודית זו מתאימה לריפוי של מנעד רחב מאוד של מצבים אקוטיים וכרוניים, גופניים ונפשיים – מהתקף חרדה, דרך הפרעת קשב וריכוז בילדים וכלה באלרגיות ובמחלות שונות.

 

על פי רוב, הטיפול ההומאופתי אורך כמה חודשים ובמהלכם מקפידים ד״ר פריד וצוות המרפאה המקצועי על מעקב צמוד אחר מהלך הטיפול. מעקב זה כולל זמינות גם מעבר לשעות ולימי העבודה המקובלים, מענה חירום ופגישות חודשיות במרפאה.

 

״התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל ומכאוב היא שעומדת בבסיסו של כל טיפול שמחולל ריפוי. מבחינתי, ההומאופתיה היא חלק אינטגרלי מעולם הרפואה, כשתפישתי זו מבוססת על יכולתי להתבונן על כל אחד ואחת ממטופליי גם דרך עיניו של רופא וגם מזווית הראייה של הומאופת. לכן, השיטה שפיתחתי משלבת בין איכויות הבדיקה והאבחון של הרפואה הקונבנציונלית ויתרונות הטיפול ההומאופתי״, ד״ר פריד

קשב וריכוז

לראשונה שמענו על הומיאופתיה מחברה. היינו הורים צעירים ובננו הבכור ע. עמד לסיים את כיתה ה': ילד מקסים וקטנטן שאובחן כבר בכיתה ג' כבעל לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז. בבית הספר התקשה להיות מרוכז בשיעור, הפריע לעצמו ולחבריו והדרך ה"מקובלת" הייתה לאפשר לו לבלות מחוץ לכיתה. בתחילת כיתה ד', החלטנו לנסות טיפול ברטאלין