logo_edited.png

שלום שמי קובי פריד ,אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, ומנהל היחידה לרפואה משלימה באיכילוב.

השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות

וכרוניות, גופניות ונפשיות

 

התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל

ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי


אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ

signture.png
img_01.png
אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על הפניה

מאיה, התקף אסטמה

מאיה הייתה בת שנתיים וחצי. ההתקפים היו אינטנסיביים והיא קיבלה אינהלציות בלי סוף. היא נזקקה למשאף 3 פעמים ביום ובמהלך השבוע היו מקפיצים אותנו, מידי יום, לגן כדי לעזור לה בזמן ההתקף. המצב היה בלתי אפשרי והרפואה הקונבנציונאלית לא נתנה מענה אפקטיבי. בנוסף, מערכת החיסון שלה הייתה חלשה והיא חטפה וירוסים וחיידקים כל שני וחמישי.

תמיכה בחולי סרטן

הקלה משמעותית על תופעות הלוואי של הטיפולים האונקולוגיים

הטיפול ההומאופתי התומך בחולי סרטן שיעילותו הוכחה מחקרית כולל לא רק תרופות הומאופתיות מפוקחות ומאושרות על ידי משרד הבריאות, אלא גם צוות תומך שזמין טלפונית בכל ימות השבוע. הטיפול מספק תמיכה הומאופתית לקשיים הגופניים והנפשיים שנובעים מטיפולים אונקולוגיים ומהמחלה עצמה; קשיים שלחלקם אין מענה רפואי אפקטיבי.


יעילות הטיפול, התמיכה המקצועית והחמה, הזמינות והאכפתיות הם יוצאי דופן בנוף הטיפולים התומכים בחולי סרטן.

תופעות הלוואי שעליהן אפשר להקל כשמשלבים הומאופתיה עם טיפולים אונקולוגיים


 • תשישות ועייפות גופנית.

 • שחיקה נפשית ,שינויים במצב הרוח וחרדות.

 • כאבים בכלל וכאבים עצביים (נוירופתיה) בפרט.

 • סימפטומים הקשורים למערכת העיכול כמו כאבי בטן ושלשולים.

 • גלי חום.

 • הפרעות שינה.

 • התאוששות יעילה יותר אחרי ניתוחים.

 • תחלואה הנובעת מדיכוי מערכת החיסון כמו אפטות בחלל הפה, הצטננות ודלקות בדרכי הנשימה.

 • ירידה קוגניטיבית המתבטאת לרוב בפגיעה בזיכרון ובקשיי קשב וריכוז.

"המחקר שביצענו במרכז הסרטן בשיבא הראה שניתן להפחית את הסימפטומים ואת הסבל שנגרמים ממחלת הסרטן ומהטיפולים בה, ושאפשר להאיץ תהליכי ריפוי ללא תופעות לוואי. עוד עלה מהמחקר שהטיפול ההומאופתי לא פוגע בטיפול האונקולוגי אלא משתלב בו. שילוב זה מסייע בתהליכי השיקום וההבראה מתופעות הלוואי של הטיפול בסרטן והמחלה עצמה, על ידי העצמת כוחות המרפא הנפשיים והגופניים של המטופלים באופן מקצועי ואחראי".

ד"ר קובי פרידלמי מתאים הטיפול?

 • לכל המטופלים האונקולוגיים בכל שלב של תהליך הטיפול.

 • הטיפולים הוכחו כיעילים במיוחד בקרב נשים שאובחנו כחולות בסרטן השד ונמצאות בכל שלב בתהליך הטיפול, כולל בשלב ההחלמה.

 • למטופלים בכימותרפיה ובקרינה.

 • למטופלים בתרופות ביולוגיות, הורמונליות ואימונולוגיות.

 • למטופלים לפני ואחרי ניתוח.

ד״ר פריד חקר במרכז הסרטן בבית החולים שיבא תל השומר את השפעת הטיפול ההומאופתי כטיפול תומך. הוא טיפל באמצעות הומאופתיה במאות מטופלים אונקולוגיים במסגרת עבודתו במרכז טל לאונקולוגיה אינטגרטיבית בשיבא.


כל טיפול הומאופתי שניתן על ידי ד״ר פריד מותאם למטופלים באופן אישי ותואם במדויק את התופעות שמהם הם סובלים – הן הפיזיות והן הנפשיות.

״לשמחתי הגדולה אני מצליח לעזור בהתמודדות עם תופעות הלוואי של הטיפולים האונקולוגיים בעזרת תרופות הומאופתיות. הטיפול ההומאופתי מקל על ההתמודדות עם בעיות שאין להן טיפול תרופתי יעיל.


המחלה הזו גובה מחיר כבד ומצריכה הרבה כוחות כדי להתמודד איתה. בעזרת ההומאופתיה, אפשר להעצים את יכולות ההתמודדות שלכם ולהחזיר לכם את הכוח. אל תוותרו על האפשרות הזו״.


ד״ר קובי פריד

המחקר הקליני

המחקר הקליני, שנערך על ידי ד״ר קובי פריד, ד"ר נוח סמואלס, המנהל הרפואי של מרכז טל דאז, וד"ר מירב בן דוד, אונקולוגית ומנהלת יחידת הקרינה לשד בבי"ח שיבא, פורסם בכתב העת הרפואי Integrative Cancer Therapies.


המחקר בחן את ההיתכנות של תוכנית ייעוץ וטיפול הומאופתית שניתנת כחלק משירות אונקולוגי משולב.

הפרעות חרדה מתבטאות באופנים שונים אצל אנשים שונים. יש כאלה שחווים התקפי חרדה פתאומיים שמגיעים ללא התראה, ואחרים שנאבקים עם פחד משתק ורגעי, יש מי שנכנסים לפאניקה כשעליהם לדבר בפני קבוצת אנשים וכאלה שפשוט חיים במצב של דאגה קבועה ונבהלים מכלום ומהכול. הפרשנות האישית של האדם, בין אם זוהי פרשנות מודעת או לא, היא שקובעת אם החוויה תהיה חרדה משתקת או חוויה מלהיבה וממריצה לפעולה. כלומר, חרדה יכולה להיות נקודת שבירה לאדם אחד ונקודת פתיחה לאדם אחר.


 • המחקר בדק דיווחים שנרשמו בתיקים הרפואיים של 124 חולי סרטן.

 • מחצית מהמשתתפים במחקר היו נשים שאובחנו עם סרטן השד ומחציתם אנשים שאובחנו כסובלים מסרטן הריאה, סרטן הערמונית וסרקומה.

 • המטופלים הופנו על ידי רופא אינטגרטיבי או האונקולוג המטפל.

 • המטופלים קיבלו תרופות הומאופתיות שהותאמו להם ע"י ד"ר פריד למשך שמונה שבועות לפחות.

 • מחצית מהמטופלים נמצאו בטיפול אונקולוגי פעיל – כימותרפיה, הקרנות, תרופות ביולוגיות או תרופות הורמונליות.

 • 73% מהמטופלים שלקחו את הטיפול ההומאופתי דיווחו שהטיפול עזר להם ע"פ הרגשתם בהפחתת התסמינים שמהם סבלו.

 • מטופלים שהמשיכו להגיע למפגשי המעקב, דיווחו על שיפור נוסף בתסמינים.

 • אף אחד מהמטופלים לא דיווח על תופעות לוואי בעקבות הטיפול ההומאופתי ולא דווחו הפרעות של הטיפול ההומאופתי למהלך הטיפול האונקולוגי.


עדות אישית

"הגעתי לד"ר קובי פריד בעקבות מספר רב של תופעות שחוויתי לאחר שחליתי בסרטן השד,

תופעות שנבעו מהניתוחים ומההקרנות שעברתי, כאבי שרירים קשים, עייפות רבה, בחילות ובאופן כללי מצב נפשי ירוד. חלק מהתופעות נבעו גם מחוסר איזון בבלוטת התריס שקדם לסרטן.

בזכות הטיפול ההומאופתי, חל שיפור עצום ברמת הכאבים, שינוי משמעותי בעייפות, שיפור גדול במצב הנפשי והתייצבות משמעותית באיזון של בלוטת התריס.

ממליצה בחום"

מירב ענבר.

״לפני כחמש שנים אבי, שהיה אז בן 72, לקה במחלת דם שהחמירה והפכה למחלת סרטן – לוקמיה חריפה. מצבו היה גרוע מאוד. בזמן אבחון הלוקמיה הוא סבל מאי ספיקת כליות, היה תשוש וחלש מאוד, וסבל ממחלות רקע נוספות– מחלת לב, לחץ דם, סכרת, שומנים גבוהים בדם ומה לא... הובהר לי שהוא חולה מדי ולא יוכל לקבל את הטיפול האונקולוגי הדרוש.


״לכן, לקחתי את אבי לד״ר פריד למרות שהוא סבר שהרפואה האלטרנטיבית היא שרלטנות אחת גדולה. שבועיים לאחר תחילת הטיפול ההומאופתי קרה הנס: אבי חזר לעצמו והיה שוב חזק, חיוני ועצמאי. שבנו לבית החולים והצוות שם, שהופתע מאוד ממצבו המשופר, מיד החל בטיפול – מחיקת מח העצם וכימותרפיה. ד״ר פריד ליווה אותו בכל שלב. אבי התמסר לטיפול ההומאופתי שסייע לו להתמודד עם תופעות הלוואי הקשות ולמרבה ההפתעה הוא המשיך להיות חזק, לאכול ולעלות במשקל.


״בזכות ההומאופתיה וד״ר פריד, אבי שמר על צלם אנוש במהלך הטיפול האונקולוגי והיו לו הכוחות להילחם במחלה״.


אורנה גולדברג.

"לאחר הטיפול השני של הכימותרפיה נהיה לי טעם מתכתי בפה שהיה כל כך נוראי עד שהקשה עליי לאכול. קיבלתי מקובי טיפול הומאופתי שהעלים לי אותו בתוך יום אחד והצלחתי לחזור לאכול".


שירן גרוס.


294 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול