logo_edited.png

שלום שמי קובי פריד ,אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, ומנהל היחידה לרפואה משלימה באיכילוב.

השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות

וכרוניות, גופניות ונפשיות

 

התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל

ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי


אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ

signture.png
img_01.png
אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על הפניה

מאיה, התקף אסטמה

מאיה הייתה בת שנתיים וחצי. ההתקפים היו אינטנסיביים והיא קיבלה אינהלציות בלי סוף. היא נזקקה למשאף 3 פעמים ביום ובמהלך השבוע היו מקפיצים אותנו, מידי יום, לגן כדי לעזור לה בזמן ההתקף. המצב היה בלתי אפשרי והרפואה הקונבנציונאלית לא נתנה מענה אפקטיבי. בנוסף, מערכת החיסון שלה הייתה חלשה והיא חטפה וירוסים וחיידקים כל שני וחמישי.

הרטבות לילה

הרטבות לילה והפתרון ההומאופתי המותאם אישית

טיפולים הומאופתים לילדים שסובלים מהרטבות לילה מסוגלים לפתור את הבעיה. לרוב, ילדים מרטיבים בלילות בגלל ששנתם עמוקה או בגלל חוסר בשלות של מערכת השליטה האוטומטית במהלך השינה. בשני המקרים, טיפול הומאופתי יכול לעורר את כוחות המרפא של ילדיכם ובכך לפתור את הבעיה.

עדויות אישיות

ליה בת השש אמנם הגיעה לטיפול הומאופתי בבעיות העור שלה, אבל בתשאול ההומאופתי התברר שהיא מרטיבה בכל לילה. בתחילה, לא ציינו את בעיית ההרטבה משום שכבר חוו כישלונות רבים בטיפולים המקובלים ולא ציפינו שהבעיה תיפתר לפני שתהיה בת 11 – הגיל שבו אני הפסקתי להרטיב.


לאחר חודש של טיפול הומאופתי חלה החרפה מסוימת בבעיית העור ולא חל שינוי בתדירות ההרטבה הלילית. ד״ר פריד הסביר לנו שברוב הטיפולים ההומאופתיים יכולה לחול החרפה ראשונית כשלרוב ההחרפה מצביעה על כך שהתרופה ההומאופתית מדויקת ובהמשך, התהליך יהפוך לתהליך של ריפוי. היינו סבלניים והמשכנו בטיפול, על אף האכזבה הראשונית. לאחר כשבועיים, חודש וחצי מתחילת הטיפול, ראינו שתדירות הרטבת הלילה פחתה וכעת ליה סובלת ממנה כל לילה שני. מעבר לזה, גם חל שיפור בבעיית העור. כמה ימים נוספים לאחר מכן ליה חלתה במחלת חום. שמרנו על קשר רצוף עם ד״ר פריד ולבקשתו, לא נתנו לליה טיפול תרופתי במחלה. בתוך שלושה ימים שבמהלכם נעשה שימוש תכוף בתרופה ההומאופתית, ליה החלימה.


למפגש המעקב, שנערך חודשיים אחרי תחילת הטיפול, הגענו נרגשים וסיפרנו שבאותו לילה, לראשונה בחייה התעוררה ליה ביוזמתה, קמה מהמיטה, הלכה לשירותים וחזרה לישון. בנוסף לזה, אותו הלילה גם סימן את סיומו של שבוע שלם שבו ליה לא הרטיבה כלל.


במהלך שלושת החודשים הבאים היו מדי פעם פספוסים בלילה, אבל תדירותם הלכה ופחתה. ליה סיימה את הטיפול ההומאופתי שלה לאחר שחלפו חמישה חודשים מיום שהגיעה למרפאה. בשלב זה, ליה גם עברה חודש תמים של לילות יבשים וגם נרפאה מבעיית העור שלשמה הגיעה לטיפול ההומאופתי.


אמא של ליה.

למי מתאים הטיפול?

  • ילדים מעל גיל חמש שמרטיבים את מיטתם בזמן שנת הלילה.

  • ילדים בכל הגילאים שסובלים מהרטבות לילה, גם כשהן חלק ממערך קשיים רחב יותר.

  • ילדים ובני נוער שסובלים מהרטבת לילה ראשונית, כלומר אלה שתמיד הרטיבו ומרטיבים בלילה.

  • ילדים שסובלים מהרטבת לילה משנית, כלומר אלה שלא הרטיבו לתקופה של חודשיים ויותר, ואז התחילו להרטיב שוב.

  • ילדים שסובלים מהרטבת לילה קלה – לא יותר משני לילות בשבוע.

  • ילדים שסובלים מהרטבת לילה תכופה – לפחות שלושה לילות בשבוע.

״הבעיה מתעוררת כשמגיע הגיל שבו הילדים כבר היו אמורים לעבור את השלב הזה של הרטבת לילה, במיוחד כשזה זולג לתחומים אחרים בחיים. בשלב הזה, פעמים רבות הביטחון העצמי שלהם נפגע, הם לא מתארחים ללילה אצל חברים, הם בוחרים להעדר מטיול שכולל לינת לילה ומרגישים חוסר שליטה בזמן שינה. כל אלה משפיעים באופן משמעותי על איכות החיים של הילדים. אפשר לעזור להם להפסיק להרטיב ללא תרופות הורמונליות וללא הסרבול וחוסר הנוחות של הטיפולים המקובלים השונים על ידי ההתאמה של תרופה הומאופתית שתפורה ב-ד-י-ו-ק למצבם״, ד״ר פריד

הגישה הטיפולית

כהומאופת מומחה שהוא גם רופא, ד״ר פריד משלב את הידע שיש לו בשני תחומים רפואיים אלה ומתאים לילדים טיפול הומאופתי שגם לוקח בחשבון את הגורמים הרגשיים והפסיכולוגיים, אך בעיקר מותאם לתסמינים הפיזיים הייחודיים שלהם.


כל טיפול מלווה מתחילתו ועד סופו במעקב צמוד של ד״ר פריד וצוות המרפאה, שמורכב מאנשי מקצוע מתחום ההומאופתיה. המעקב כולל זמינות מעבר לשעות העבודה המקובלות כשהצוות גם יוצר קשר עם ההורים כדי להתעדכן בהתקדמות הטיפול.


כל התרופות ההומאופתיות נרקחות בבתי מרקחת מורשים שמפוקחים על ידי משרד הבריאות.


התהליך

  1. אבחון – התשאול ההומאופתי מתרחש בנוכחות הילדים אבל כולל גם את המידע הנוסף שההורים מעבירים לד״ר פריד. תהליך האבחון המקצועי לוקח בחשבון את כל גורמי ההרטבה והתסמינים. כחלק מהאבחון נקבע קו הבסיס של הלילות הרטובים וניתנת להורים טבלה שאותה הם מתבקשים למלא מדי יום כדי שיתקבל מידע מדויק באשר ללילות היבשים והרטובים.

  2. תרופה – בהתאם למידע שהתקבל ונצפה בשלב האבחון, ד״ר פריד בוחר בתרופה ההומאופתית המדויקת ומספק הסבר מפורט על תהליך הטיפול.

  3. עדכון – ד״ר פריד וצוות המרפאה שומרים על קשר רציף עם ההורים והילדים ומתעדכנים תדיר על תגובת הילדים לטיפול.

  4. מעקב – נוסף על הקשר הטלפוני, מתקיימת במרפאה פגישה חודשית שבמהלכה נבחנת התקדמות הטיפול.

השינוי אמור להתרחש במהלך השבועות הראשונים של הטיפול ההומאופתי, אבל כל טיפול הוא שונה. ישנם מקרים שבהם ההרטבה פוחתת במהירות יחסית וישנם כאלה שבהם התגובה לטיפול אורכת יותר זמן. כך או כך, הכוונה היא להחזיר את הילדים לאיזון, הן מבחינת הביטחון העצמי ומצבם הרגשי, והן ברמה הפיזיולוגית.

202 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

פאפא