top of page
Two Men with a Dog

הומאופתיה אינטגרטיבית לגברים

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על פנייתך!

המודעות בקרב גברים , בעיקר משנות הארבעים ומעלה,

להשפעות המזיקות של סטרס גוברת בשנים האחרונות, ואיתה גם הצורך והחיפוש אחר רווחה נפשית, פיזית ורגשית. כחלק מתהליך החיפוש, יותר ויותר גברים  פונים גם לאפשרויות טיפול משלימות, כולל הומאופתיה. הומאופתיה  לגברים יכולה לתת מענה למגוון מצבים שונים

הקשורים לבריאות הגבר, החל ממחלות נפוצות ועד לנושאים הקשורים לתפקוד מיני,

בעיות זקפה, ואפילו גיל המעבר.

מה היא הומאופתיה לגברים?

לפני שנדבר על הטיפולים ההומאופתיים לגברים  נתחיל בהבנה כללית של מהי הומאופתיה.

הומאופתיה היא אחת מהשיטות הפופולריות ביותר של הרפואה המשלימה/אינטגרטיבית בארץ ובעולם.

מחפשים אותה ומשתמשים בה מטופלים המעוניינים בפתרונות הוליסטיים, לא תרופתיים, ובעיקר שעובדים.

.

הטיפול בהומאופתיה נעשה באמצעות תרופות הומאופתיות המותאמות על בסיס אישי לאחר תשאול מעמיק ובדיקה רלוונטית. חומרי המקור של התרופות ההומאופתיות  הינם לרוב חומרים מעולם הטבע (צמחים , מינרלים ) העוברים תהליכים מיוחדים במפעלי תרופות הומאופתיות.

 

המפעלים עומדים בסטנדרטים וברישוי של רשויות הבריאות של אותה מדינה בה הם פועלים-כמו הFDA בארה"ב .

בארץ התרופות ההומאופתיות הן בפיקוח וברישוי משרד הבריאות ומוכנות בבתי מרקחת מורשים.

התרופות ההומאופתיות נלקחות לרוב דרך הפה  ובפעולתן הן מעוררות ומעצימות את תהליכי  הריפוי הנפשיים והגופניים.

 

 ד"ר פריד הינו רופא והומאופת מומחה, עם ניסיון רחב ומוצלח בטיפול הומאופתי להקלת בעיות שכיחות בגברים .

מייחד אותו הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי שמשלב בהצלחה רפואה והומאופתיה.

מתי מומלץ לפנות לטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי לגברים?

  • במצבי סטרס המאופיינים בעצבנות , ו/או באי שקט , ו/או בחרדה, ו/או בפגיעה בתפקוד המיני.

  • בבעיות בתפקוד המיני כגון בעיות זקפה , שפיכה מוקדמת ,ירידה בחשק המיני.

  • בעקבות נגעים חוזרים מסוג קונדילומה והרפס על אבר המין.

  • בהפרעות עיכול, ריפלוקס חומצי, תסמונת המעי הרגיז.

  • בהפרעות שינה היכולות להתבטא בקשיים בהרדמות ראשונית, יקיצות  מרובות, קושי בהרדמות לאחר יקיצות , אי שקט בשינה.

  • בתסמיני גיל המעבר אצל גברים כמו הזעות לילה , חולשה ועייפות בעקבות ירידה ברמות הטסטוסטרון או מסיבות אחרות.

שאלות ותשובות פופולריות בנושא הומאופתיה לגברים

האם לד"ר פריד יש ניסיון בעזרה בבעיות זקפה?

 

כן . לד"ר פריד יש ניסיון רב בעזרה בבעיות זקפה בעזרת טיפול הומאופתי. חוסר יכולת להגיע לזקפה, זקפה חלקית, שפיכה מהירה, יכולות לנבוע ממגוון סיבות -גופניות ונפשיות . שלא כמו טיפולים תרופתיים ממוקדים כמו ויאגרה שבהם החומר התרופתי משפיע על כלי הדם וגורם לזקפה, הטיפול ההומאופתי יתייחס  דרך השפעת התרופות ההומאופתיות גם לתופעות ולתגובות סטרס שונות שיכולות להיות קשורות לתופעה ואפילו לגרום לה ,יתייחס לתסמינים גופניים ונפשיים אחרים – אם יאובחנו בשיחת האבחון , ובעיקר יגייס את כוחות הריפוי של הגוף והנפש כדי לא רק להשיג את התוצאה הרצויה אלא גם לגרום לתהליך ריפוי והתפתחות שבעקבותיו הסימפטומים ייעלמו.

האם ניתן להשתמש בתרופות הומאופתית ביחד עם טיפולים תרופתיים?

 

ד"ר פריד הוא רופא והומאופת מומחה, חוקר ובעל ניסיון טיפולי רב ומוצלח, כולל בשילוב של טיפול תרופתי עם טיפול הומאופתי. בשיטת הטיפול שהוא פיתח- טיפול הומאופתי אינטגרטיבי ,תחת הדרכתו ופיקוחו המקצועי ניתן לשלב טיפולים תרופתיים ורפואיים אחרים ,טיפולים אחרים כמו שימוש בצמחי מרפא , קנביס רפואי ועוד עם הטיפול ההומאופתי שהוא מתאים .

האם ניתן להיעזר בטיפול הומאופתי בבעיות חרדה ודכאון וע"י כך להפחית את השימוש בתרופות הגורמות לתופעות לוואי, כולל לפגיעה בחשק ובתפקוד המיני ?

 

כן, מגיעים אלי מטופלים רבים שנטולים תרופות פסיכיאטריות שגורמות לירידה משמעותית בחשק המיני . כחלק משיטת הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי, אני משלב את התרופה ההומאופתית שאני מתאים להם ביחד עם הטיפול התרופתי הפסיכיאטרי .

לאט ובהדרגה כדי למנוע התפרצות של החרדה/דיכאון שבגללם הם בטיפול התרופתי , אני מפחית את הטיפול הפסיכיאטרי  ובמקביל – ע"פ הצורך משנה ומתאים את הטיפול ההומאופתי .

במקרים רבים ,כבר עם ההפחתה במינון התרופתי הם חשים שיפור בחשק ובתפקוד המיני ללא החמרה במצבם הנפשי .ים את הטיפולים הקונבנציונליים לדלקת פרקים, להציע הקלה בכאבים ולשפר את ניידות המפרקים.


 

לסיכום

הומאופתיה אינטגרטיבית היא גישה הוליסטית ויעילה לבריאות הגבר, הנותנת מענה למגוון רחב של מצבים פיזיים ורגשיים ויכולה להינתן ביחד עם טיפולים תרופתיים. אם אתם מחפשים פתרון אמיתי ומקיף לבריאותכם, השאירו פרטים וצוות המרפאה של ד"ר פריד יחזר אליכם בהקדם. 

מוזמנים לקרוא עוד על טיפולים הומאופתים:

בסרטון- ד"ר פריד מסביר על יעילותן של תרופות הומאופתיות:

אנו מטפלים במרפאה במגוון נושאים רחב:

img_01.png

ד"ר פריד, רופא ומומחה בטיפול הומאופתי משנת 1997, ניגש לכל מצב רפואי קודם כל כרופא ותיק. ע"פ הצורך הוא יבדוק את הריאות , את האוזניים ,הגרון וכל בדיקה רלוונטית אחרת.

 

בהתבסס על הבדיקה ועל התלונות המפורטות שאתם וילדכם תספרו , ד"ר פריד יתאים את הטיפול ההומאופתי, ייתן הנחיות ברורות להמשך טיפול ויהיה איתכם בקשר במהלך תקופת המחלה כדי להעריך את יעילות הטיפול  ולבצע שינויים בהתאם .
 

ניתן להיעזר בטיפול שניתן ע"י ד"ר פריד במגוון בעיות אופייניות לילדים כמו נוזלים באוזניים ,דלקות  אוזניים חוזרות, אסטמה ודלקות אחרות בדרכי הנשימה היפוטוניה- טונוס שרירים נמוך, בעיות קשב וריכוז, תסמונת PFAPA, התקפי חרדה  אסטמת העור- אטופיק דרמטיטיס ועוד. למעשה מומלץ להתקשר ולהתייעץ אתו בכל בעיה שיש לילדך/ילדתך ולברר האם ממליץ להיעזר בטיפול הומאופתי.
 

אם אתן מחפשות טיפול אינטגרטיבי (משלב בין רפואה קונבנציונאלית ומשלימה) בטוח ויעיל המשלב את היתרונות שברפואה ובהומאופתיה, אתן מוזמנות להתקשר ולהתייעץ טלפונית עם  מרפאת ד"ר פריד ללא תשלום לגבי התאמת הטיפול ההומאופתי לילדכם.  

מוזמנות  להשאיר פרטים

או להתקשר ישירות למרפאה.

להתראות ובכל מקרה – בריאות שלמה

signture.png
קשב וריכוז

מטופלים מספרים

קשב וריכוז

לראשונה שמענו על הומיאופתיה מחברה. היינו הורים צעירים ובננו הבכור ע. עמד לסיים את כיתה ה': ילד מקסים וקטנטן שאובחן כבר בכיתה ג' כבעל לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז.

בבית הספר התקשה להיות מרוכז בשיעור, הפריע לעצמו ולחבריו והדרך ה"מקובלת" הייתה לאפשר לו לבלות מחוץ לכיתה. בתחילת כיתה ד', החלטנו לנסות טיפול ברטאלין....

bottom of page