logo_edited.png

שלום שמי קובי פריד ,אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, ומנהל היחידה לרפואה משלימה באיכילוב.

השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות

וכרוניות, גופניות ונפשיות

 

התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל

ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי


אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ

signture.png
img_01.png
אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על הפניה

מאיה, התקף אסטמה

מאיה הייתה בת שנתיים וחצי. ההתקפים היו אינטנסיביים והיא קיבלה אינהלציות בלי סוף. היא נזקקה למשאף 3 פעמים ביום ובמהלך השבוע היו מקפיצים אותנו, מידי יום, לגן כדי לעזור לה בזמן ההתקף. המצב היה בלתי אפשרי והרפואה הקונבנציונאלית לא נתנה מענה אפקטיבי. בנוסף, מערכת החיסון שלה הייתה חלשה והיא חטפה וירוסים וחיידקים כל שני וחמישי.

חרדות ופחדים של מבוגרים

להיפטר מחרדות ופחדים בלי תרופות ובלי תופעות לוואי

הרוב המכריע של המטופלים של ד״ר פריד מדווחים על החלמה מהפרעות החרדה ומהפחדים. החדשות הטובות: ככל שמצב החרדה אקוטי יותר, כך גדל הסיכוי שתחוו הקלה בפרק זמן קצר יותר.

למי מתאים הטיפול?

  • אנשים שחווים התקפי חרדה.

  • אנשים שסובלים מפחדים משתקים.

  • אנשים שחיים במצב קבוע של דאגה.

  • אנשים שאיכות חייהם נפגעה עקב פחדים וחרדות.

״כרופא הומאופת אני רואה את האדם כמכלול. כשמטופלים שמגיעים אליי עם הפרעת חרדה או עם פחדים בלתי מוסברים, דרך שיחה והתבוננות מקצועית בהם אני קודם כל לומד על אופיים, התנהגותם ועל בעיות נוספות שהיו להם ואולי עדיין קיימות. לאחר מכן, אני מברר אפיונים נוספים כמו הרגלי שינה ומצבם הפיזי, ורק אז אני בוחר את התרופה ההומאופתית המתאימה להם ביותר״, ד״ר פריד

פחדים וחרדות

כל אדם חווה פחד או חרדה בחייו, בין אם כילד או כאדם בוגר. הלב דופק לפני מצגת גדולה או מבחן קשה, יש לנו פרפרים בבטן לקראת פגישה עיוורת, אנחנו מודאגים מבעיות משפחתיות או נרעדים לקראת קבלת משוב מהממונה עלינו בעבודה. טבעי שנדאג, נפחד או נרגיש מתח במצב מבהיל או מלחיץ. למעשה, חרדה היא תגובה הישרדותית נורמלית של הגוף לסכנה, או אזעקה אוטומטית שמגיעה כשאנו מרגישים מאוימים. הדבר דורש טיפול כאשר הוא הופך כרוני ומשפיע על מהלך החיים התקין. במילים אחרות, כשדאגה, פחדים או חרדה מונעים מאנשים לחיות את חייהם ופוגעים קשות באיכות החיים שלהם, אז ככל הנראה הפחד הטבעי הופך למה שמוגדר כהפרעת חרדה.


הפרעות חרדה מתבטאות באופנים שונים אצל אנשים שונים. יש כאלה שחווים התקפי חרדה פתאומיים שמגיעים ללא התראה, ואחרים שנאבקים עם פחד משתק ורגעי, יש מי שנכנסים לפאניקה כשעליהם לדבר בפני קבוצת אנשים וכאלה שפשוט חיים במצב של דאגה קבועה ונבהלים מכלום ומהכול. הפרשנות האישית של האדם, בין אם זוהי פרשנות מודעת או לא, היא שקובעת אם החוויה תהיה חרדה משתקת או חוויה מלהיבה וממריצה לפעולה. כלומר, חרדה יכולה להיות נקודת שבירה לאדם אחד ונקודת פתיחה לאדם אחר.


התסמינים הפיזיים של החרדה הם מגוונים ונעים בין דפיקות לב מואצות, עור חיוור וזיעה, ובין מתח בשרירים, כאבי ראש ואינסומניה. תסמינים רגשיים של חרדה יכולים להיות הציפייה לגרוע מכל, חוסר מנוחה, תחושת איום והמתנה דרוכה ותמידית לסימנים של סכנה.