logo_edited.png

שלום שמי קובי פריד ,אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, ומנהל היחידה לרפואה משלימה באיכילוב.

השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות

וכרוניות, גופניות ונפשיות

 

התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל

ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי


אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ

signture.png
img_01.png
אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על הפניה

מאיה, התקף אסטמה

מאיה הייתה בת שנתיים וחצי. ההתקפים היו אינטנסיביים והיא קיבלה אינהלציות בלי סוף. היא נזקקה למשאף 3 פעמים ביום ובמהלך השבוע היו מקפיצים אותנו, מידי יום, לגן כדי לעזור לה בזמן ההתקף. המצב היה בלתי אפשרי והרפואה הקונבנציונאלית לא נתנה מענה אפקטיבי. בנוסף, מערכת החיסון שלה הייתה חלשה והיא חטפה וירוסים וחיידקים כל שני וחמישי.

אלרגיות של ילדים

אלרגיות בקרב ילדים – טיפול אפקטיבי נקי מסטרואידים ומאנטי-היסטמינים

טיפול הומאופתי לילדים שמחזק את כוחות המרפא של הגוף בצורה בטוחה ונלחם באלרגיות.

טיפול הומאופתי באלרגיה, שניתן על ידי מומחים בעלי ניסיון בתחום ומותאם אישית לכל מטופל ולסימפטום האלרגיה הייחודי, מסוגל להילחם בתופעה ללא שימוש בסטרואידים.

למי מתאים הטיפול?

  • ילדים ומתבגרים שסובלים מתגובות אלרגיות מכל סוג שהוא.

  • ילדים ומתבגרים שסובלים מאורטיקריה בעקבות האלרגיה.

״במרפאה אני מטפל בהצלחה בילדים רבים הסובלים מתופעות אלרגיות שונות. במהלך הטיפול חווים הילדים ירידה בתדירות הופעת התסמינים ובעוצמתם, עד להיעלמותם המוחלטת. הטיפול ההומאופתי מאפשר להורים להימנע ממתן תרופות שמכילות סטרואידים או אנטי היסטמינים, או להפחית את תדירות השימוש בטיפול התרופתי באופן משמעותי״, ד״ר פריד

אלרגיות

אף נוזל, גרד בעיניים ועור מגורה הם כולם בין התופעות הלא נעימות של אלרגיות מסוגים שונים. אבל בגלל שהתסמינים האלרגיים רבים, אפשר לסכם את הגדרתה של אלרגיה כך: מעין תחושת חולי ללא חום וכאבים, שהיא ללא ספק מציקה ופוגעת באופן משמעותי באיכות החיים של הילדים.


למה כל זה קורה? ובכן, בפועל המערכת החיסונית שלנו אחראית על ההגנה על גופנו מפני פלישה של גופים זרים שעלולים לפגוע בנו. אבל, במקרה של אלרגיה אותו מענה טבעי ואפקטיבי הופך לתגובה מוגזמת של מערכת החיסון. כלומר, בשל שיבוש כלשהו מערכת החיסון מגיבה בעוצמה וברגישות גבוהות לחומרים הסובבים אותנו, גם כשאלה לא אמורים לסכן את בריאותנו – בין אם מדובר באבק, בסוגי מזון שונים, בבעלי חיים, בתמרוקים ובשמים, או בכל חומר מעורר אלרגיה אחר.


נוסף על כך, גם אופן הביטוי של אלרגיה הוא מגוון ומשתנה מאדם לאדם. תגובה אלרגית יכולה לבוא לידי ביטוי בקשיי נשימה, בגודש באף, בעיטושים רבים, בדלקות עיניים, בבעיות עיכול או בפריחות עוריות, בין היתר. תופעה שכיחה נוספת שמופיעה בעקבות אלרגיה (אבל לא רק שכן לעיתים היא נובעת מבעיות פנימיות אחרות) היא האורטיקריה. זוהי תפרחת עורית, המתבטאת בדרך כלל בהופעה פתאומית ולא צפויה של נגעים אדומים ומגרדים על פני העור. על פי רוב, הנגעים האלה נודדים ממקום למקום על פני הגוף וגורמים לסבל רב שפוגע בשגרה ובאיכות החיים של הילדים. ככלל, אורטיקריה יכולה להתפתח כתגובה אלרגית, על רקע מתח נפשי או מגורמים בלתי ידועים.


ככלל, לא משנה מאיזו אלרגיה סובלים הילדים, לכל התופעות האלרגיות יש דבר אחד במשותף: כולן גורמות לסובלים מהן לחוסר נוחות משמע