top of page
logo_edited.png

שלום שמי קובי פריד ,אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, ניהלתי את היחידה לרפואה משלימה באיכילוב.

השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות

וכרוניות, גופניות ונפשיות

 

התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל

ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי


אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ

signture.png
img_01.png
אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

תודה על הפניה

אלרגיות של ילדים

אלרגיות בקרב ילדים – טיפול אפקטיבי נקי מסטרואידים ומאנטי-היסטמינים

טיפול הומאופתי לילדים שמחזק את כוחות המרפא של הגוף בצורה בטוחה ונלחם באלרגיות.

טיפול הומאופתי באלרגיה, שניתן על ידי מומחים בעלי ניסיון בתחום ומותאם אישית לכל מטופל ולסימפטום האלרגיה הייחודי, מסוגל להילחם בתופעה ללא שימוש בסטרואידים.

 

למי מתאים הטיפול?

  • ילדים ומתבגרים שסובלים מתגובות אלרגיות מכל סוג שהוא.

  • ילדים ומתבגרים שסובלים מאורטיקריה בעקבות האלרגיה.

 

״במרפאה אני מטפל בהצלחה בילדים רבים הסובלים מתופעות אלרגיות שונות. במהלך הטיפול חווים הילדים ירידה בתדירות הופעת התסמינים ובעוצמתם, עד להיעלמותם המוחלטת. הטיפול ההומאופתי מאפשר להורים להימנע ממתן תרופות שמכילות סטרואידים או אנטי היסטמינים, או להפחית את תדירות השימוש בטיפול התרופתי באופן משמעותי״, ד״ר פריד

אלרגיות

אף נוזל, גרד בעיניים ועור מגורה הם כולם בין התופעות הלא נעימות של אלרגיות מסוגים שונים. אבל בגלל שהתסמינים האלרגיים רבים, אפשר לסכם את הגדרתה של אלרגיה כך: מעין תחושת חולי ללא חום וכאבים, שהיא ללא ספק מציקה ופוגעת באופן משמעותי באיכות החיים של הילדים.


למה כל זה קורה? ובכן, בפועל המערכת החיסונית שלנו אחראית על ההגנה על גופנו מפני פלישה של גופים זרים שעלולים לפגוע בנו. אבל, במקרה של אלרגיה אותו מענה טבעי ואפקטיבי הופך לתגובה מוגזמת של מערכת החיסון. כלומר, בשל שיבוש כלשהו מערכת החיסון מגיבה בעוצמה וברגישות גבוהות לחומרים הסובבים אותנו, גם כשאלה לא אמורים לסכן את בריאותנו – בין אם מדובר באבק, בסוגי מזון שונים, בבעלי חיים, בתמרוקים ובשמים, או בכל חומר מעורר אלרגיה אחר.


נוסף על כך, גם אופן הביטוי של אלרגיה הוא מגוון ומשתנה מאדם לאדם. תגובה אלרגית יכולה לבוא לידי ביטוי בקשיי נשימה, בגודש באף, בעיטושים רבים, בדלקות עיניים, בבעיות עיכול או בפריחות עוריות, בין היתר. תופעה שכיחה נוספת שמופיעה בעקבות אלרגיה (אבל לא רק שכן לעיתים היא נובעת מבעיות פנימיות אחרות) היא האורטיקריה. זוהי תפרחת עורית, המתבטאת בדרך כלל בהופעה פתאומית ולא צפויה של נגעים אדומים ומגרדים על פני העור. על פי רוב, הנגעים האלה נודדים ממקום למקום על פני הגוף וגורמים לסבל רב שפוגע בשגרה ובאיכות החיים של הילדים. ככלל, אורטיקריה יכולה להתפתח כתגובה אלרגית, על רקע מתח נפשי או מגורמים בלתי ידועים.


ככלל, לא משנה מאיזו אלרגיה סובלים הילדים, לכל התופעות האלרגיות יש דבר אחד במשותף: כולן גורמות לסובלים מהן לחוסר נוחות משמעותי ולהפרעה בתפקוד היומי. ואם זה לא מספיק, אלרגיה שלא מטופלת כראוי יכולה להחמיר ולהתפתח לכדי מצב מסכן חיים.


ברפואה הקונבנציונלית, אופן הטיפול השכיח הן באלרגיות והן באורטיקריה הוא באמצעות תרופות סטרואידיאליות, שאמנם מסוגלות להקל על התסמינים באופן מיידי אבל גם עלולות לגרום לילדיכם לסבול מתופעות לוואי רבות שאף הן מלוות בחוסר נוחות ובסבל רב. על תופעות לוואי אלה אפשר למנות שינויי התנהגות, פטרת בפה, קשיי שינה, בעיות עיכול ואקנה, בין היתר, כאשר טיפול תרופתי ארוך טווח עלול לגרום לתופעות חמורות אף יותר. לכן, חשוב למצוא דרכים חלופיות לטיפול באלרגיות, כאלה שלא גורמות לתופעות לוואי ובכל זאת מספקות פתרון אפקטיבי וארוך טווח.


טיפול באלרגיה באמצעות הומאופתיה הוא טיפול טבעי, יעיל ובטוח. מכיוון שביסודה ההומאופתיה מתמקדת בחיזוק כוחות המרפא הגופניים והנפשיים כאחד, היא מסוגלת להתמודד עם אותו שיבוש במערכת החיסונית, זה שגורם לאלרגיה, באופן אפקטיבי מאוד. כך, במקום להתמקד בסימפטומים עצמם או באלרגיה עצמה באופן ישיר, הטיפולים ההומאופתים מתמקדים במחוללים הבסיסיים ביותר שלה: היחלשות יכולות הריפוי של הגוף.


באמצעות טיפול הומאופתי מקצועי, תוכלו להימנע משימוש בתרופות שמכילות סטרואידים או, לכל הפחות, לצמצם משמעותית את הצורך להיעזר בהן.


התרופות ההומאופתיות נלקחות בבתי מרקחת מורשים שמפוקחים על ידי משרד הבריאות.

הגישה הטיפולית

ד״ר פריד, אשר הוכשר גם כרופא MD וגם כהומאופת, משלב את הידע שלו ברפואה קונבנציונלית וברפואה הומאופתית ומתאים כל טיפול לא רק למאפיינים המנטליים והרגשיים של הילדים, אלא גם ובעיקר לסימפטומים הפיזיים הייחודים שמוצגים אצל כל אחת ואחד מהם.


מכיוון שכל טיפול הומאופתי נמשך על פני כמה חודשים, הטיפול לא מתנהל רק בין כותלי המרפאה וד״ר פריד והצוות המקצועי – שכולל אך ורק אנשי מקצוע מתחום ההומאופתיה – זמינים למענה גם מעבר לשעות העבודה המקובלות, ואף יוצרים קשר עם ההורים כדי להתעדכן במצבם של הילדים.


התהליך

  1. אבחון – כשהוא חובש הן את כובע הרופא והן את כובע ההומאופת, ד״ר פריד מבצע אבחון מקצועי ומקיף של תסמיני האלרגיה הייחודיים לילדיכם. בנוסף, בשלב האבחון יילקח בחשבון גם הטיפול התרופתי שניתן עד כה.

  2. תרופה – בשלב זה מותאמת תרופה הומאופתית לתסמינים שנצפו במהלך האבחון וכן ניתן הסבר מפורט על האופן שבו יתנהל הטיפול ההומאופתי.

  3. עדכון – לכל אורך תקופת הטיפול שומרים צוות המרפאה וד״ר פריד על קשר טלפוני עם הילדים והוריהם במטרה להתעדכן בהתפתחויות השונות במצב האלרגיה ובתגובות לטיפול.

  4. מעקב – מדי חודש מתקיימת פגישת מעקב בקליניקה להערכת התגובה לתרופה ההומאופתית ולבחינת התקדמות הטיפול.

במשך כל תקופת הטיפול, ד״ר פריד וצוות המרפאה זמינים למענה במקרים דחופים.


טיפולים נוספים

  • שעלת ודמוי שעלת אצל ילדים

  • אמונה והומאופתיה

  • חרדת טיסה

  • לקראת השפעת

196 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

פאפא

コメント


קשב וריכוז

לראשונה שמענו על הומיאופתיה מחברה. היינו הורים צעירים ובננו הבכור ע. עמד לסיים את כיתה ה':

ילד מקסים וקטנטן שאובחן כבר בכיתה ג' כבעל לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז.

בבית הספר התקשה להיות מרוכז בשיעור, הפריע לעצמו ולחבריו והדרך ה"מקובלת" הייתה לאפשר לו לבלות מחוץ לכיתה. בתחילת כיתה ד', החלטנו לנסות טיפול ברטאלין

bottom of page