חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיפור מהחיים

תוכן עניינים

מאת: מגזין "מנטה" ינואר 2009 , אלטרנטיבי

מצוטט מתוך מגזין "מנטה" ינואר 2009 , אלטרנטיבי

האמא-אורנה גולדברג בחנא: "המצב היה ממש גרוע,הרגשתי שאני מאבדת את אורי. כשבת דודה שלי סיפרה לנו על קובי, לא הייתה לנו שום אמונה – אבל גם לא מה להפסיד."

ד"ר קובי פריד

מטפל בהומאופתיה קלאסית.

"את שיחת הטלפון קיבלתי מלקוחה. היא סיפרה לי שלבת הדודה שלה יש תינוק בן חמישה שבועות שמאושפז במחלקת הילדים בתל השומר, שהמצב שלו גרוע ושהוריו מבקשים שאבוא לטפל בו שם. עבורי התזמון היה סימבולי מאד כי ארבעה ימים קודם לכן, באותו בית חולים, נולדה בתי הקטנה. ביקשתי שהם יקבלו אישור מהדרגים הרפואיים במחלקה לקבלת טיפול הומאופתי, וכשהודיעו לי שזה בסדר הגעתי באותו הערב.

אורי היה בן 5.5 שבועות כשפגשתי אותו לראשונה. הוא היה קטן מהבת שלי בת השבוע, שקל קילו ומשהו והיה מחובר לזונדה ולעירויים כששני ההורים יושבים לצדו גמורים לגמרי. הסיפור שלו התחיל בכך שהוא נולד בלידת הוואקום בשבוע ה-37, עבר מצוקה עוברית, סבל מכאבי בטן קשים ומיד אחרי הברית החל לרדת בקביעות במשקל. בגיל שבועיים וחצי הופיעה אצלו מחלת חום ובשבועות הבאים הוא יצא ונכנס מבית החולים. עבר בירור זיהום מלא, כולל תרביות, ניקור מותני וכמובן טיפול אנטיביוטי.

ההורים לא האמינו בהומיאופתיה. הדברים האלה היו זרים להם לחלוטין והם הסכימו שאבוא לבית החולים רק בגלל בת הדודה. כשהסתכלתי עליו ראיתי ילד חולה שאינו מעכל את המזון. הוא היה רזה, קטן ודועך. זה הספיק לי כדי לתת לו את הרמדי (תרופה הומיאופתית) סיליקה, שמה שמאפיין את התינוקות שזקוקים לה הוא במצב של חוסר יכולת לעכל מזון. יום לאחר לקיחת הרמדי התחיל אורי להעלות במשקל. בתוך ארבעה ימים הוא עלה 60 גרם, וכמה ימים אחר כך הפסיקו לתת לו את האנטיביוטיקה והוא השתחרר הביתה.

מאז אני מלווה את אורי ומעורב בכל עניין ודבר.

זו אחריות טוטאלית בהחלטות, החל מחיסונים – האם לחסן ומתי, דרך בעיות אוזניים ועד טיפול בבעיות ההתפתחות שמלוות אותו מאז. בחוויה האישית שלי ממש נלחמתי על חייו ומאז ועד היום החיבור שלי אליו מאוד מאוד עמוק".

האמא

"המצב היה ממש גרוע. מנהל המחלקה אמר לנו שאין להם מושג מה יש לילד ושהוא מאוד לא רגוע ביחס להמשך הטיפול. הרגשתי שאני מאבדת את אורי. כשבת הדודה שלי סיפרה לנו על קובי, לא הייתה לנו שום אמונה אבל גם לא מה להפסיד. למחרת האבחון התחלנו לתת לו את הטיפות ההומיאופתיות ובאמת התחיל שיפור.

בימים הראשונים ניקר אצלי ספק שהשיפור קרה בגלל משהו אחר, וגם כשהוצאנו אותו הביתה הייתה בי מידה של סקפטיות. רק שלושה חודשים אחרי תחילת הטיפול הבנתי שזה זה. אז גם עפו כל הדברים הקונבנציונאליים מהבית. ומאז חמש שנים אחרי, לא ראינו רופא אחר. ושלא תחשבי – אני אדם פרקטי, מחפשת תוצאות ושום דבר לא היה מחבר אותי אל העניין הזה אם זה לא היה עובד באמת".

 

 

 

 

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ניהלתי את היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב. השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות וכרוניות, גופניות ונפשיות התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ.
אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ
בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
אולי יעניין אותך גם
עייפות אחרי הקרנות
בלוג

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים ההתקדמות האחרונה בטיפולים אונקולוגיים הפחיתה משמעותית את שיעורי התמותה, לצד שיפור ביכולות ההתמודדות של המטופלים עם תופעות הלוואי, אבל חשוב להכיר בכך שטיפולים אלו גם הגבירו את החמרת תופעות הלוואי, מה שעלול להוביל לירידה ממושכת ביכולות התפקוד, וברווחת ואיכות חיי המטופלים. תופעות הלוואי השכיחות מתבטאות

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בטחורים
בלוג

טיפול הומאופתי בטחורים: גישה טבעית אינטגרטיבית

טחורים יכולים להיות בעיה כואבת ומתמשכת, אבל ההקלה עשויה להיות זמינה יותר מכפי שרוב האנשים חושבים, גם בלי לעבור טיפולים פולשניים או לצרוך תרופות חזקות. מאמר זה מציג את הגישה האינטגרטיבית המקיפה שפותחה על ידי ד"ר קובי פריד, הומאופת מומחה ורופא מוסמך עם ניסיון של עשרים שנים בתחום. טיפול הומאופתי בטחורים מבוסס על טיפול בתסמינים

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בבלוטת התריס
בלוג

טיפול הומאופתי בבלוטת התריס: התוצאות שאפשר להשיג מטיפולים הומאופתיים וקונבנציונליים

גישה אינטגרטיבית של טיפול הומאופתי בבלוטת התריס עם שילוב של טיפולים קונבנציונליים, כפי שפותחה על ידי ד"ר פריד, רופא הומאופת עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים ומחקרים שפורסמו ברחבי העולם, משלבת את חוכמת ההומאופתיה עם השיטות החזקות של הרפואה הקונבנציונלית. בגישה זו, המטופלים מקבלים תוכנית טיפול מאוזנת לניהול הפרעות בבלוטת התריס, להקלת התסמינים עם טיפול

קרא עוד »
דילוג לתוכן