אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך

מאיה, התקף אסטמה

מאיה הייתה בת שנתיים וחצי. ההתקפים היו אינטנסיביים והיא קיבלה אינהלציות בלי סוף. היא נזקקה למשאף 3 פעמים ביום ובמהלך השבוע היו מקפיצים אותנו, מידי יום, לגן כדי לעזור לה בזמן ההתקף. המצב היה בלתי אפשרי והרפואה הקונבנציונאלית לא נתנה מענה אפקטיבי. בנוסף, מערכת החיסון שלה הייתה חלשה והיא חטפה וירוסים וחיידקים כל שני וחמישי.

מאיה, התקף אסטמה

סיפורים אישיים

הדר, אמא של מאיה, טופלה על ידי ד"ר פריד, בהצלחה, בנושא אחר. כשראתה, לאחר חודש חודשיים, את יעילות הטיפול ההומאופתי החליטה, ביחד עם בעלה, להביא לקליניקה את מאיה שסבלה מאוד מאסטמה חמורה.


מאיה הייתה אז בת שנתיים וחצי. ההתקפים היו אינטנסיביים והיא קיבלה אינהלציות בלי סוף. היא נזקקה למשאף 3 פעמים ביום ובמהלך השבוע היו מקפיצים אותנו, מידי יום, לגן כדי לעזור לה בזמן ההתקף. המצב היה בלתי אפשרי והרפואה הקונבנציונאלית לא נתנה מענה אפקטיבי. בנוסף, מערכת החיסון שלה הייתה חלשה והיא חטפה וירוסים וחיידקים כל שני וחמישי.


התחלנו את הטיפול ההומאופתי. תחילה היה שיפור במערכת החיסונית של מאיה והיא טופלה בכל מחלה אקוטית באמצעות רמדי שקיצרה את זמן המחלה ובהדרגתיות הפחיתה את כמות המחלות שנדבקה מהן. בחורף שעבר מאיה לא הייתה חולה אפילו פעם אחת!


עם הזמן, כמות ההתקפים האסתמטיים החלה לרדת. השימוש באינהלציות ירד משמעותית משלוש פעמים, לפעם אחת ביום ועד להפסקה מוחלטת, תוך תמיכה אינטנסיבית ברמדי ההומאופתית. המבחן האמיתי היה ימי האובך שהיו לפני מספר שבועות. מאיה פשוט לא הגיבה להם כמו פעם, הם חלפו ללא שום התקף.


היום מאיה בת 4 בריאה לחלוטין ולא נזקקת יותר לאינהלציות וגם לא לרמדי ההומאופתית.


logo.png