חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצהרת נגישות

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ניהלתי את היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב. השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות וכרוניות, גופניות ונפשיות התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ.

ברוכים הבאים לאתר ד"ר פריד

https://www.drfreed.co.il

ד"ר פריד מחויב לספק אתר אינטרנט נגיש לכל המשתמשים, ללא קשר ליכולותיהם או מוגבלויותיהם. אנו שואפים לעמוד בתקני הנגישות של תוכן האינטרנט (WCAG) 2.1 AA, תוך הבטחת האתר שלנו ניתן לניווט ושימוש על ידי אנשים עם מגוון רחב של לקויות.

תכונות נגישות:

אתר האינטרנט שלנו משלב תכונות נגישות שונות כדי לשפר את חוויית המשתמש עבור כולם, כולל:

  • טקסט חלופי לתמונות: טקסט תיאורי מסופק עבור תמונות כדי להעביר את תוכנן לקוראי מסך ולטכנולוגיות מסייעות.

  • ניווט ברור ועקבי: מבנה הניווט של אתר האינטרנט ברור ועקבי, מה שמקל על המשתמשים למצוא את המידע שהם צריכים.

  • תמיכה בניווט באמצעות מקלדת: האתר ניתן לניווט באופן מלא באמצעות מקלדת, המאפשר למשתמשים לגשת לכל התוכן מבלי להסתמך רק על עכבר.

  • תאימות לקוראי מסך ולטכנולוגיות מסייעות: אתר האינטרנט שלנו תואם לקוראי מסך ולטכנולוגיות מסייעות פופולריות, תוך הבטחת שמשתמשים עם לקויות ראייה יכולים לגשת לתוכן.

  • תמיכה בשיטות קלט שונות: האתר תומך בשיטות קלט שונות, כולל עכבר, מקלדת ומסך מגע, תוך התאמה להעדפות משתמשים מגוונות.

  • התאמות ניגודיות צבע: משתמשים יכולים להתאים את ניגודיות הצבע באתר לשיפור קריאות והפחתת מאמץ עיניים.

  • תוכן מובנה: תוכן האתר מובנה באמצעות HTML סמנטי, מה שמקל על קוראי מסך להבין ולנווט.

  • עיצוב חופשי מהתקפים: עיצוב האתר עומד בהנחיות עיצוב חופשי מהתקפים כדי למזער את הסיכון להתקפים עבור משתמשים עם אפילפסיה רגישה לאור.

בעיות נגישות ומשוב:

אף על פי שאנו שואפים לשמור על אתר אינטרנט נגיש מאוד, אנו מבינים שייתכנו תחומים שבהם אנו יכולים להשתפר עוד יותר. אם נתקלתם בבעיות נגישות או שיש לכם משוב לגבי נגישות האתר, אנא אל תהססו לפנות אלינו. אנו מעריכים את התגובות שלכם ומחויבים להפוך את אתר האינטרנט שלנו לנגיש לכולם.

מחויבות לשיפור מתמיד:

נגישות היא תהליך מתמשך, ואנו מחויבים לשיפור מתמיד. אנו סוקרים באופן קבוע את תכונות הנגישות של אתר האינטרנט שלנו ומתקנים כל בעיה שמתעוררת. אנו גם מקבלים משוב ממשתמשים ופתוחים להצעות לשיפור נגישות האתר.

תודה על הביקור באתר ד"ר פריד. אנו מקווים שתמצאו את התוכן שלנו אינפורמטיבי ונגיש.

אחראי נגישות:

dr.freedmd@gmail.com

052-2789-382

עודכן בתאריך 25.04.2024

אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ
בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
אולי יעניין אותך גם
עייפות אחרי הקרנות
בלוג

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים ההתקדמות האחרונה בטיפולים אונקולוגיים הפחיתה משמעותית את שיעורי התמותה, לצד שיפור ביכולות ההתמודדות של המטופלים עם תופעות הלוואי, אבל חשוב להכיר בכך שטיפולים אלו גם הגבירו את החמרת תופעות הלוואי, מה שעלול להוביל לירידה ממושכת ביכולות התפקוד, וברווחת ואיכות חיי המטופלים. תופעות הלוואי השכיחות מתבטאות

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בטחורים
בלוג

טיפול הומאופתי בטחורים: גישה טבעית אינטגרטיבית

טחורים יכולים להיות בעיה כואבת ומתמשכת, אבל ההקלה עשויה להיות זמינה יותר מכפי שרוב האנשים חושבים, גם בלי לעבור טיפולים פולשניים או לצרוך תרופות חזקות. מאמר זה מציג את הגישה האינטגרטיבית המקיפה שפותחה על ידי ד"ר קובי פריד, הומאופת מומחה ורופא מוסמך עם ניסיון של עשרים שנים בתחום. טיפול הומאופתי בטחורים מבוסס על טיפול בתסמינים

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בבלוטת התריס
בלוג

טיפול הומאופתי בבלוטת התריס: התוצאות שאפשר להשיג מטיפולים הומאופתיים וקונבנציונליים

גישה אינטגרטיבית של טיפול הומאופתי בבלוטת התריס עם שילוב של טיפולים קונבנציונליים, כפי שפותחה על ידי ד"ר פריד, רופא הומאופת עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים ומחקרים שפורסמו ברחבי העולם, משלבת את חוכמת ההומאופתיה עם השיטות החזקות של הרפואה הקונבנציונלית. בגישה זו, המטופלים מקבלים תוכנית טיפול מאוזנת לניהול הפרעות בבלוטת התריס, להקלת התסמינים עם טיפול

קרא עוד »
דילוג לתוכן