חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הומאופתיה אינטגרטיבית

אני מזמין אותך לפנות אליי, בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
שלום שמי קובי פריד, אני רופא והומאופת, מטפל בהומאופתיה במרפאתי מ 1997, טיפלתי וחקרתי בבית חולים תל השומר מ- 2014, ניהלתי את היחידה לרפואה משלימה בבית חולים איכילוב. השילוב של ידע רפואי וטיפול הומאופתי מוצלח באלפי מטופלות ומטופלים מגיל ינקות ועד קשישים הוביל אותי לפתח שיטת טיפול הומאופתית ייחודית המאפשרת הקלה וריפוי במגוון רחב של בעיות אקוטיות וכרוניות, גופניות ונפשיות התשוקה שלי לעזור, לרפא ולהקל על סבל ומכאוב ושיטת הטיפול הייחודית, מאפשרים לי להתאים לכל מטופל ומטופלת טיפול המחולל ריפוי אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ.

במהלך החיים, אנחנו עוברים חוויות ותמורות שונות המשפיעות על גופנו ונפשנו, וככל שהזמן מתקדם, ההקפדה על הבריאות הפיזית והנפשית עשויה להיות מורכבת ותובענית יותר ויותר. במטרה למצוא את הפתרונות המקיפים הייחודיים לכל מטופל, פיתחתי את שיטת ההומאופתיה האינטגרטיבית.
שיטת טיפול זו מתאימה ליחידים, בין אם בשנותיהם הראשונות ובין אם בגילאים מאוחרים יותר. המטרה היא לשפר, לסייע, להעצים ולתמוך בבריאותם על ידי קידום מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף והנפש.

המטרה היא הפחתת התרופות הקונבנציונליות

הטיפול מעצים ומחזק מטופלים, כולל ילדים ותינוקות, נשים, גברים ואנשים בגיל השלישי, ומאפשר להם להפיק תועלת מטיפולים הומאופתיים על ידי אבחון מקיף של כל המרכיבים הנפשיים והגופניים.
תוכנית הטיפול שמורכבת מותאמת אישית לבעיות בריאותיות או רגשיות, עם פחות תרופות קונבנציונליות, במטרה להגביר את רמות האנרגיה ולהמשיך במסע חיים בריא ומספק יותר. אני מקפיד להיות מעורב בתהליך הטיפול באמצעות מעקב מתמשך, כדי לוודא שהטיפול מתפתח עם צרכי המטופל.
השיטה האינטגרטיבית שלי נבדלת בעומק שלה, ומשלבת תרופות הומאופתיות קלאסיות עם הבנה רפואית נרחבת.

 

 

מחויבות למקצועיות, יסודיות וטיפול מקיף

שיטת הטיפול ההומאופתית האינטגרטיבית שפיתחתי היא ייחודית, ומשלבת את הידע והניסיון הרפואי שלי עם המומחיות שצברתי במשך שנים של עיסוק ומחקר בהומאופתיה. שיטה זו, אותה פיתחתי בקפידה, מציעה למטופלים את הטוב משני העולמות: הדיוק של הרפואה הקונבנציונלית בשילוב עם היתרונות ההוליסטיים של הטיפול ההומאופתי.
השיטה מבוססת על יצירת קשר ייחודי עם המטופלים, שיודעים שאני תמיד זמין ללוות אותם בתהליך הריפוי שלהם. מערכת היחסים האינטנסיבית הזו, המבוססת על יותר מרישום תרופות בלבד, מאפשרת לי לעקוב מקרוב אחר תגובות והתקדמות, ולבצע התאמות לפי הצורך כדי לתמוך ביכולות הריפוי הטבעיות של הגוף.
מחויבות לתקשורת ותשומת לב אישית הם המפתחות להצלחת הטיפול ההומאופתי האינטגרטיבי ולהשגת התוצאות הטובות ביותר האפשריות עבור המטופלים שלי.

 

הומאופתיה אינטגרטיבית לנשים: תמיכה בכל שלב בחיים

שיטת ההומאופתיה האינטגרטיבית שפיתחתי מבוססת על תמיכה מותאמת לנשים בשלבים שונים של חייהן, תוך התייחסות לבעיות בריאותיות ממחזור הווסת ועד גיל המעבר בגישה הוליסטית. אצל נשים רבות, מחזורי הווסת מגיעים עם מגוון אתגרים, כולל:

  • מחזור לא סדיר
  • כאבי ביוץ
  • שינויים במצב הרוח
  • חוסר נוחות גופנית ונפשית במהלך הווסת.

השיטה ההומאופתית האינטגרטיבית שפיתחתי מבוססת על תמיכה בגוף ואיזון המערכת ההורמונלית, כדי לעודד את ויסות מחזורי הווסת, להקל על תסמינים של PMS/PMT, ולהציע הקלה ללא הסתמכות על תרופות קונבנציונליות.

המעבר בין גיל הנעורים לבגרות נשית

במהלך שנות ההתבגרות הסוערות, נערות עוברות שינויים הורמונליים ורגשיים משמעותיים המשפיעים על רווחתן הפיזית והנפשית.
שיטת ההומאופתיה האינטגרטיבית תומכת בתהליך המעבר לנשיות על ידי איזון התנודות ההורמונליות והרגשיות, והקלה על התסמינים הקשורים.

 

טיפול וליווי לנשים הרות

גם הריון הוא תקופה של שינוי עמוק, המסומן בשילוב של התאמות רגשיות ופיזיות, מבחילות בוקר ועד שינויים במצב הרוח. נשים רבות מעדיפות להימנע מתרופות בתקופה רגישה זו, והשיטה הבטוחה שפיתחתי מעודדת את המערכות הטבעיות של הגוף לתמיכה וטיפול בבעיות רגשיות אלו, לצד חיזוק יכולות הריפוי המולדות של הגוף.
בהומאופתיה אינטגרטיבית, אני מציע אפשרות טיפול הוליסטי לנשים הרות, עם יתרונות שמשפיעים עליהן, על העובר ועל התינוק, לאורך כל תקופת ההיריון, הלידה וההנקה.

 

טיפול וליווי לנשים בגיל המעבר

לקראת גיל המעבר, נשים מתמודדות עם סדרה חדשה של אתגרים כאשר גופן עובר שינויים הורמונליים משמעותיים, המובילים לתסמינים כמו גלי חום, הפרעות שינה ושינויים במצב הרוח.
השיטה שלי מסייעת להן בהתמודדות נוחה עם שינויים אלו, לצד הקלה בתסמיני גיל המעבר על ידי תמיכה בתהליכים הטבעיים של הגוף. גישה זו מאפשרת מעבר חלק יותר במהלך שלב מרכזי זה של החיים, תוך שימת דגש על יכולתו של הגוף לאיזון ולריפוי עצמי.

 

טיפול הומאופתי אינטגרטיבי למבוגרים – גישה סינרגטית

שיטת הטיפול ההומאופתית האינטגרטיבית לטיפול במבוגרים משלבת את הטוב משני העולמות: מומחיות בהומאופתיה שמבוססת על מחקר, וניסיון עשיר של טיפולים מוצלחים ברפואה קונבנציונלית.
שיטה ייחודית זו משלבת בין החוזקות של הרפואה הקונבנציונלית וההומאופתית, ומציעה טיפול הוליסטי המעצים את המטופלים.
מבוגרים וקשישים רבים נזקקים לטיפולים תרופתיים לבעיות בריאות שונות, ממצבים כרוניים כמו יתר לחץ דם ועד לדאגות לבריאות הנפש כמו דיכאון וחרדה, כמו גם הפרעות בתפקוד בלוטת התריס, הפרעות שינה ותסמיני גיל המעבר.
הגישה ההומאופתית האינטגרטיבית פועלת בשילוב טיפולים קונבנציונליים, משפרת את היתרונות שלהם ללא הפרעה, ומאפשרת למטופלים לחוות את החוזקות המקיפות של שתי השיטות.

 

 

אני מזמין אותך ליצור קשר ולהתייעץ
בכל בעיה הצוות שלי ואני נשמח לעמוד לרשותך
אולי יעניין אותך גם
עייפות אחרי הקרנות
בלוג

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים

עייפות אחרי הקרנות: הקלת התסמינים ושיפור איכות החיים של המטופלים ההתקדמות האחרונה בטיפולים אונקולוגיים הפחיתה משמעותית את שיעורי התמותה, לצד שיפור ביכולות ההתמודדות של המטופלים עם תופעות הלוואי, אבל חשוב להכיר בכך שטיפולים אלו גם הגבירו את החמרת תופעות הלוואי, מה שעלול להוביל לירידה ממושכת ביכולות התפקוד, וברווחת ואיכות חיי המטופלים. תופעות הלוואי השכיחות מתבטאות

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בטחורים
בלוג

טיפול הומאופתי בטחורים: גישה טבעית אינטגרטיבית

טחורים יכולים להיות בעיה כואבת ומתמשכת, אבל ההקלה עשויה להיות זמינה יותר מכפי שרוב האנשים חושבים, גם בלי לעבור טיפולים פולשניים או לצרוך תרופות חזקות. מאמר זה מציג את הגישה האינטגרטיבית המקיפה שפותחה על ידי ד"ר קובי פריד, הומאופת מומחה ורופא מוסמך עם ניסיון של עשרים שנים בתחום. טיפול הומאופתי בטחורים מבוסס על טיפול בתסמינים

קרא עוד »
טיפול הומאופתי בבלוטת התריס
בלוג

טיפול הומאופתי בבלוטת התריס: התוצאות שאפשר להשיג מטיפולים הומאופתיים וקונבנציונליים

גישה אינטגרטיבית של טיפול הומאופתי בבלוטת התריס עם שילוב של טיפולים קונבנציונליים, כפי שפותחה על ידי ד"ר פריד, רופא הומאופת עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים ומחקרים שפורסמו ברחבי העולם, משלבת את חוכמת ההומאופתיה עם השיטות החזקות של הרפואה הקונבנציונלית. בגישה זו, המטופלים מקבלים תוכנית טיפול מאוזנת לניהול הפרעות בבלוטת התריס, להקלת התסמינים עם טיפול

קרא עוד »
דילוג לתוכן