ד”ר פריד
החזרים מרוב חברות הביטוח
הגעה עם waze

פורום הומאופתיה


ברוכים הבאים לפורום הומאופתיה של המרכז להומאופתיה ד"ר פריד,

 

כאן תוכלו להתלבט ולהתייעץ בכל נושא או בעיה בריאותית.

 

מענה יינתן ע"י צוות המרפאה

 

בברכה, דר' פריד וצוות המרפאה.

 


הודעה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד  פיאלוניפריטיס דפי 22:04 06/01/16
    תגובה
בתי בת החמש סבלה לאחרונה מפיאלוניפריטיס ולאחר שהתחלנו טיפול הומאופתי ללא שיפור, והילדה היתה עם חום מאד גבוה התחלנו בטיפול אנטיביוטי. לצערי זמן קצר לאחר מכן שוב הילדה העלתה חום ומיד התחלנו טיפול הומאופתי שאכן הביא לשינוי בסימפטומים אך השינוי לא היה עקבי. כלומר, החום ירד, אבל אז החלה צריבה בעת מתן שתן, לאחר מכן החלו תלונות על קור ובמשך כל השבוע האחרון מבחינת בדיקות השתן (אני עורכת מעקב יומי) אין שינוי, כלומר יש עדות לויקוציטים וניטריטים. היום שוב חזרה צריבה במתן השתן והחום עלה מעט. כל זאת תחת טיפול הומאופתי. גם תרבית שתן מתחילת השבוע הראתה צמיחה של חיידקים. כמובן שהרפואה הקונבנציונלית לא מסתכלת על כך שהילדה מרגישה טוב ומתפקדת ומבחינתם כבר הייתי אמורה להתחיל אנטיביוטיקה מזמן ומבחינת ההומאופת צריך להמשיך מבלי להתייחס בכלל לעדות של חיידק בשתן/כליות. אני תוהה כמה זמן סביר לחכות עד שהטיפול ישפיע והאם עלול להגרם מכך נזק. תודה רבה על תשובתך!
תגובה עם תוכן; לחץ להצגת ההודעה בדף נפרד   שלום דפיד״ר יעקב פריד 12:07 21/01/16
את מתארת בעיה ממושכת המלווה את בתך זמן מה ומפריעה לה בחייה. מאחרי ואיני יודע מה הטיפול ההומאופתי שקיבלה ואיני מצוי בפרטיו, לא אוכל לחוות דעתי בנושא.
אומר שמנסיוני כרופא והומאופת, במצבים מורכבים שילוב בין הטיפול ההומאופתי ומעקב רפואי נחוץ ואף הכרחי.
בנוגע להתנהלות הטיפול ההומאופתי והזמן בו אמור להיות שיפור בעקבותיו, עלייך לפנות להומאופת/ית המטפלת בבתך ומצויה בפרטי המקרה.
כל טוב
מרפאת ד״ר פריד