ד”ר פריד
החזרים מרוב חברות הביטוח
הגעה עם waze

כל הטיפולים

סחרחורת וטיפול הומאופתי


העולם מסתובב – היציבות בהומאופתיה

ברגעים מסוימים אתם מרגישים שהאדמה זזה לכם מתחת לרגליים, העולם מסתובב, הראש שלכם מסתובב. תחושת חוסר היציבות הזו, הסחרחורת, תוקפת כל אדם בצורה קצת שונה אבל שהיא מגיעה היא יוצרת בלבול ואתם מרגישים את הצורך להיאחז במשהו, שנייה לפני שאתם נופלים לקרקע.

סחרחורת היא תופעה שכיחה.  לרוב, הסיבה לסחרחורת מקורה בבעיה במערכת אברי שיווי המשקל שבאוזן. גורמים אחרים לתחושה זו יכולים להיות שינויים ברמת סוכר, הפרעות קצב לב, בעיה נוירולוגית ועוד. אנשים רבים פונים לטיפול הומאופתי במרפאתנו  לאחר שטיפולים תרופתיים, פיזיותרפיים ואחרים לא עזרו להם לפתור את בעיית הסחרחורת.

מדוע כדאי לפנות לטיפול הומאופתי כשסובלים מסחרחורת או ורטיגו?

מטופלים הסובלים מסחרחורת טופלו במרפאתנו וחוו שיפור משמעותי במצבם בעקבות הטיפול ההומאופתי. הם חשו הקלה בסימפטומים תוך מספר ימים, פרקי הזמן בין התקפי הסחרחורת התארכו, עוצמתם פחתה ובמקרים רבים הסחרחורת נעלמה לחלוטין.
השיפור תחת הטיפול ההומאופתי, אינו מוגבל רק לבעיית הסחרחורת, אלא יתבטא ויורגש בכל בעיה נוספת אחרת, גופנית או נפשית, אם קיימת והרמדי ההומאופתית אינה תרופה והיא אינה גורמת לתופעות לוואי אחרות נוספות. 

הטיפול ההומאופתי בסחרחורות

בשונה מהטיפול התרופתי, הטיפול ההומאופתי שנעשה באמצעות שימוש ברמדי ההומאופתית אינו מכוון במישרין כנגד סימפטומים ספציפיים אלא פועל לסילוק הפרעות ברובד רחב ועמוק וכך הגוף חוזר לפעילות תקינה ומלאה.

בפעילותו התקינה מאפשר למערכות השונות בגוף לפעול בצורה המיטבית ולחולל תהליך ריפוי מלא. בעקבות תהליך טיפול וריפוי הומאופתי מתרחש תהליך של התחזקות הגוף והגברת עמידותו בפני גורמי הסטרס השונים.

אילנה וינטר, אחת מהמטופלות שלנו, סבלה במשך שנים מסחרחורות, עד שפנתה אלינו לטיפול הומאופתי:

בשנים האחרונות סבלתי מסחרחורות מלווה בתחושת אובדן שיווי משקל. כל התקף נמשך מספר שבועות וגרם לי אי נוחות והפרעה בחיי היום יום. טיפולים תרופתיים, שניתנו לי על ידי רופא אף אוזן גרון, לא הועילו. פניתי לטיפולו של ד"ר פריד, ולהפתעתי התקף הסחרחורת חלף תוך יומיים שלושה מתחילת הטיפול ההומאופתי.

מאז אני נעזרת בהומאופתיה בכל פעם שמופיע התקף הסחרחורת. מדהימה אותי המהירות שבה הטיפול ההומאופתי עוזר לי. אני מאוד שמחה על הסבל שנחסך ממני ועל התרופות שפשוט הפסקתי לצרוך.