רמדי הומאופתית


תרופה מהטבע

"התרופה" ההומאופתית נקראת רמדי או ברבים רמדיז. הרמדי ההומאופתית היא חומר טבעי אשר בתהליך ההכנה ההומאופתי הועבר ודולל בתוך מים. החומר שהתקבל הוא הרמדי ההומאופתית. חומר המקור של הרמדי יכול להגיע מצמחים, מינרלים, מתכות וחומרים אחרים. הרמדי מסייעת בחיזוק מערכת החיסון של המטופל כך שגופו יוכל לבצע את תהליך הריפוי בעצמו.
הרמדי מותאמת לכל אדם, באופן אישי, לאחר תהליך האבחון ההומאופתי שהוא עובר בתחילת הטיפול.

אופן הכנת הרמדי

את ההכנה ההומאופתית יבצע רק אדם מוסמך בבית מרקחת המותאם לכך.

הכנת הרמדי מתחיל בכתישה של החומר המבוקש. לאחר מכן נבחר גרגיר אחד של חומר ונכניס למבחנה. את החומר מהולים במים ומנערים. את התמיסה שהתקבלה מוהלים בשנית ומנערים. ממשיכים כך פעמים נוספות בהתאם לעוצמת החומר שאנו מבקשים להשיג.

ממה מורכבת רמדי הומאופתית?
כפי שניתן להבין, רמדי הומאופתית אינה מכילה חומרים כימיים. גם ברמדי המבוסס על זהב, לדוגמא, אין אף חלקיק של גרגיר הזהב המקורי, שכן הוא אינו מסיס במים. גם כאשר משתמשים בחומרים מסיסים, כמות הדילולים הרבה, הופכת את ריכוז המולקולות של החומר המקורי לאפסי.

איך רמדי הומאופתית משפיעה עלינו?
כל עצם הקיים בעולמנו הינו בעל תדר אנרגטי. פיזיקאים רבים ברחבי העולם עובדים ימים ולילות להבין את אופי התדרים הללו אך אי אפשר להתעלם מהידיעה כי הם קיימים. בתהליך הכנת רמדי הומאופתית אנו מחקים את תדר אנרגטי מסוים של תופעת לוואי בכך שאנו יוצרים חומר הדומה בתדר שלו לתדר של אותה התופעה. 
רמדי הומאופתית ניתן ליטול בדרכים שונות – דרך הפה, בהרחה או מריחת התכשיר על העור. הרמדי מחזקת את המערכת החיסונית על ידי כך שהיא משווה איתה צורה ו"מלמדת" אותה כיצד להתמודד עם תופעת הלוואי ו/או המחלה. כך, הגוף שלנו יכול להתמודד בעצמו עם המחלה ולהתגבר עליה, גם בעתיד, בכוחות עצמו, בצורה טובה יותר.

השימוש ברמדי גורמת לגוף להפריש הורמונים וחומרים המסייעים להחלמתו, כמו למשל: יצירת נוגדנים, אשר נלחמים בחיידקים ווירוסים, אנזימים שמעודדים צמיחת והתחדשות תאים, סילוק רעלים מהגוף, שחרור אנדורפינים, נוגדי דיכאון ועוד.

מלבד היעילות של הרמדי היא בטוחה לשימוש ואינה יוצרת תופעות לוואי, בניגוד לתרופות כימיות אשר מלוות, לעיתים קרובות, בתופעות לוואי רבות.

חשוב!

אין להשתמש ברמדי ללא ייעוץ עם הומאופת מומחה.

 

  ד"ר פריד מסביר על יעילותן של תרופות הומאופתיות