ד”ר פריד
החזרים מרוב חברות הביטוח
הגעה עם waze

אודות ד"ר פריד


במהלך הטיול של 'אחרי הצבא' בנפאל, נחשפתי לחוויות ריפוי שגרמו לי להבין  שיש בנו ובעולם סביבנו כוחות מרפא. כשחזרתי לארץ התקבלתי לבית הספר לרפואה ב'אוניברסיטת בן גוריון' - באר שבע. בו זמנית המשכתי לחקור דרכי ריפוי נוספות. אחת השיטות בהן גיליתי עניין היא ההומאופתיה. התחברתי לשיטה ההומאופתית העושה שימוש בכוחות החבויים בצמחים, במינרלים ולמעשה בכל מה שקיים בעולם, לצורכי ריפוי. על פי תפיסתי הטיפול ההומאופתי משלים ומעצים את הטיפולים הקונבנציונאליים: הרפואי והפסיכולוגי, ונותן מענה ייחודי לגוף, לנפש ולרוח.

 

עובדת היותי רופא (MD) מוסמך לרפואה כללית והומאופת מאז 1997 מאפשרת לי להעניק לכל אחד ממטופליי מענה הוליסטי יוצא דופן. כרופא הומאופת ב'מרכז לסרטן' בבית החולים 'שיבא' – תל השומר, אני מטפל וחוקר את ההשפעה של הטיפול ההומאופתי על תהליכי ההתאוששות בקרב מטופלים אונקולוגים, במהלך הטיפולים ואחריהם. בנוסף אני מרצה על הומאופתיה בבית הספר לרפואה ב'אוניברסיטת תל אביב' -  בחוג ללימודי המשך של רפואת המשפחה.

מבחינתי - הומאופתיה הנה חלק אינטגרלי מעולם הרפואה. אני מעניק לכל מטופל הסתכלות של רופא ושל הומאופת. השיטה הייחודית שפיתחתי משלבת בין איכויות הבדיקה והאבחון של הרפואה הקונבנציונלית ויתרונות הטיפול ההומאופתי.

הומאופתיה היא שיטת טיפול ייחודית המעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים המצויים בכל אחד ואחת מאתנו, ועוזרת להם לחולל תהליך של ריפוי.
כאשר היא נעשית ע"י הומאופת מומחה, היא בטוחה לשימוש בכל גיל וכמעט בכל מצב.

כרופא וכהומאופת אעניק לכם תמיכה וליווי בתהליך האבחון והטיפול, מתוך הרצון והבנת הצורך בתמיכה וזמינות גם בשעות ובימים לא שגרתיים.

מוזמנים לשיחת ייעוץ כדי שנכיר טוב יותר ונסלול את דרככם לריפוי, בכל הרמות.