ד”ר פריד
החזרים מרוב חברות הביטוח
הגעה עם waze

אודות ד"ר פריד


במהלך הטיול של אחרי הצבא בנפאל, נחשפתי לחוויות ריפוי שגרמו לי להבין שיש בנו ובעולם סביבנו כוחות מרפא. כשחזרתי לארץ התקבלתי לבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. בו זמנית המשכתי לחקור דרכי ריפוי נוספות. אחת השיטות שבהן גיליתי עניין הייתה ההומאופתיה והתחברתי לשיטה, שעושה שימוש בכוחות החבויים בצמחים, במינרלים ולמעשה בכל מה שקיים בעולם לצורכי ריפוי. על פי תפיסתי, הטיפול ההומאופתי משלים ומעצים את הטיפולים הקונבנציונאליים - הרפואיים והפסיכולוגיים - ונותן מענה ייחודי לגוף, לנפש ולרוח.

 

מאחר שאני רופא (MD) מוסמך לרפואה כללית והומאופת מאז 1997, יש לי יכולת להעניק לכל אחד ממטופליי מענה הוליסטי יוצא דופן. כרופא הומאופת במרכז לסרטן בבית החולים שיבא שבתל השומר, אני מטפל וחוקר את ההשפעה של הטיפול ההומאופתי על תהליכי ההתאוששות בקרב מטופלים אונקולוגים, במהלך הטיפולים ואחריהם. בנוסף אני מרצה על הומאופתיה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי המשך של רפואת המשפחה.

 

מבחינתי, הומאופתיה הנה חלק אינטגרלי מעולם הרפואה. אני מעניק לכל מטופל הסתכלות של רופא ושל הומאופת. השיטה הייחודית שפיתחתי משלבת בין איכויות הבדיקה והאבחון של הרפואה הקונבנציונלית ויתרונות הטיפול ההומאופתי.

 

הומאופתיה היא שיטת טיפול ייחודית המעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים המצויים בכל אחד ואחת מאיתנו ועוזרת להם לחולל תהליך של ריפוי. כאשר היא ניתנת על ידי הומאופת מומחה, התרופה ההומאופתית בטוחה לשימוש בכל גיל וכמעט בכל מצב.

 

כרופא וכהומאופת אעניק לכם תמיכה וליווי בתהליך האבחון והטיפול מתוך הרצון והבנת הצורך בתמיכה וזמינות גם בשעות ובימים לא שגרתיים. מוזמנים לשיחת ייעוץ כדי שנכיר טוב יותר ונסלול את דרככם לריפוי, בכל הרמות.